Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy pasi akivel randizgato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi akivel randizgatok, mit akarhat?

Figyelt kérdés

Szóval amióta találkoztunk , nem beszélünk olyan sokat , mint randi előtt. Így is beszélünk de nem annyit. Viszont bejár a munkahelyemre , felszolgáló vagyok , és be jön hozzám.

25L


2018. dec. 15. 20:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

De még olyan hosszú randink nem volt...

És néha nem tudok rajta eligazodni. Mondom....ma se beszéltünk , küldött egy smileyt és annyi volt. Én meg arra nem tudok mit reagálni....

Mindegy , ha iövőhéten nem fogunk “tisztességesen” találkozni , akkor hagyom a francba.

2018. dec. 15. 23:01
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
És milyen az étel nálatok? Jól főznek?
2018. dec. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Rockarc ***** válasza:
0%

Figyelj, akkor kerdezd fel. Tudom, egy 35 eves ferfinak mar nem kene mankokat adni a keze ala, de nyugodtan kerdezd meg, hogy mitol van jokedve, ha smile-t kuld stb. Igazabol szerintem is furcsa plane, ha mar volt egy randi, hogy mit toketlenkedik, egyedul arra tudok gondolni, hogy latja rajtad a jeleket, hogy hezitalsz, esetleg a randin volt valami felszavas elszolas, ami miatt megtorpant, tokmindegy. Par kerdes erejeig probald kommunikaciora birni, ha nem megy, akkor pedig kerd meg, hogy ne irkaljon es csak munkakapcsolat legyen.


42F

2018. dec. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha egy pasi nem beszelget veled, annak lehet az az oka, hogy nem is akar, mert csak meg akar donteni, megismerni nem. Vagy az, hogy beszelgetni sem tud, olyan idiota. Vagy az, hogy nincs osszhang koztetek. De igazabol ez mindegy, nem?
2018. dec. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Senki nem tudja ebből megmondani. Kérdezd meg.

Addig a 2 dologra tippelnék: ha előtte is járt oda, lehet kicsi a város és a kaja miatt megy továbbra is + mivel a kommunikáció ilyen gyenge és nem haladt tovább a randi után a dolog, akkor az lehet, hogy nem veszi komolyan, de lehetőségnek ott vagy.

2018. dec. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!