Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság szinte minden lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság szinte minden lánnyal le kell feküdni, még a kimondott kapcsolat előtt?

Figyelt kérdés
Szóval gyerekkorom óta egy kapcsolatom volt, most a huszas éveim végén járó férfi vagyok. A gyerekkori szerelemnek vége lett, jöhet az ismerkedés. Abba a problémába ütköztem, hogy eddig minden lányt le kellene rendeznem még mielőtt együtt lennénk. Valahogy nálam ez nem működik, bizalom nélkül nehézkes az erekcióm is.. Volt aki emiatt nem jött össze. Most van egy lány, 2 hónapja folyamatosan találkozgatunk, megvolt az összebújás stb... még csók sem igazán volt, de ő is elkezdte pedzegetni finoman hogy a következő talin lékelni kellene.. ez így kegy manapság? 13 éve nem ismerkedtem...

2018. dec. 18. 04:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Persze, kabátot is felpróbálod, mielőtt megveszed, nem?
2018. dec. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Csak ám sok férfi parázik attól, nehogy pofára essen. Rámozdulsz a nőre, aztán meg jön az "én nem is így gondoltam", meg a "csak barátok vagyunk neeem?!" kérdés.


Én még a saját feleségemnél sem merek kezdeményezni, mert 99% hogy elutasít. Kb. erről szól az egész életem. Szóval én megértem a srácot!

2018. dec. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "manapság" x vagy y idő után KELL szexelni. Egyéni igények vannak, mindenki akkor fekszik le a másikkal, amikor szeretne. Van, aki az első randin, van, aki hónapok után és van, aki házasság után. Biztos vagyok benne, hogy ugyanígy volt ez 1500 éve is. Aki akart, az szexelt. Ott kezdődik a probléma, hogy nektek nem egyeznek az igényeitek.
2018. dec. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem egy kicsit furcsa, hogy 2 hónap után "még csók sem volt igazán". Azért ez úgymond nem normális, hiszen általában akinek tetszik a másik, kívánja mint férfit/nőt, úgy gondolom, hogy ilyenkor a csók/csókolózás egy egészen kellő dolog.

De kinek mi. :)

2018. dec. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
2 hónapi töketlenkedés után méltán merül fel a kérdés a csajban, hogy vajon rendben van-e minden nálad?
2018. dec. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!