Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy nálam 6 évvel idősebb...

Egy nálam 6 évvel idősebb fiúval járok. Le akar velem feküdni, de nem tudom hogy jó ötlet e? 17/L

Figyelt kérdés
Szóval,mivel apakomplexusom van egy nálam 6 évvel öregebb fiúval vagyok együtt 1 éve(én 17 ő 23).Szeretjük egymást.Ő úgy gondolja kicsit magasabb szintre léphetnénk és le szeretne feküdni velem.Nem erőlteti,de mindig mondja hogy már nagyon kíván,persze ő vár,míg el nem jön az idő.Még szűz vagyok.ÉN is kívánom már,és nagyon szeretem,de félek belevágni.Bele kéne mennem?

2014. jún. 24. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Hát, ha le akartok feküdni, akkor engedd meg nekem, hogy jó éjszakát kívánjak nektek. :)
2014. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
csak fokozatosan, nem kell ajtóstól rontani a szádba:)
2014. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy érzed, a te tested. Azt csinálsz vele amit akarsz. Amúgy ha a srác csak arra menne, biztos nem várt volna 1 évet ezzel, hanem az első visszautasítás után elhagyott volna. Én a helyedben nem félnék, de a döntést neked kell meghoznod. Ha úgy gondolod,még várnál, akkor ne erőltesd magadra.
2014. jún. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem vágj bele! Ne parázz :)
2014. jún. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A 6 évnyi korkülönbség nem apakomplexus. Szerintem nincs igazán gond a korkülönbségetekkel.


Ne menj bele amíg nem vagy benne 110%. Én nagyon elcsesztem az első alkalmamat, jó lett volna ha valaki beszél a fejemmel anno.

2014. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kistál_és_a_torz válasza:

Nos, mi a helyzet ?

Hagytad magad ? Jó volt?

2014. aug. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!