Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik lányt választanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt választanátok? Egy ducibb nő, ha már évek óta duci, le tud fogyni?

Figyelt kérdés

Szóval jelenleg 2 lánnyal randizok egyszerre.

Az egyik személyisége egyszerűen lehengerlő, nagyon jól érzem magam vele, arcban szép, viszont egy jó 10-15 kg felesleg van rajta, ami engem már egy kicsit zavar.

Félek, hogy rossz példát mutatna a gyerekeinknek. (tudatosan anyajelöltet keresek, mert 3-4 év múlva gyerekeket szeretnék) Az ő életében egyáltalán nincs jelen a sport, míg én 12 éves korom óta mozgok.


A másik lány alakja tökéletes, arcban szintén szép, szexuálisan jobban lázba hoz, viszont a személyisége nem annyira szép, mint a ducibb lányé. Vele is jól el tudok beszélgetni, van humora is, de mellette nem vagyok annyira felszabadult.


Az első lány tökéletes barátnő és később feleség lenne kisebb súly mellett. Persze nem várom el senkitől, hogy egész életében szép legyen, hisz ahogy öregszünk, úgy csúnyulunk is, én sem leszek örökre sportos és jóképű, de amíg az vagyok, addig hadd legyen már kívül és belül egyaránt vonzó barátnőm. Aztán 5-10 év múlva már úgyis annyira szeretni fogom a lelkét, hogy nem érdekel a külseje. Jó esetben.


2018. dec. 29. 12:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
Úgy tűnik, egyikük sem igazán jó választás számodra, de ha mindenképp választani kell, a másodikra szavazok. Még változhat úgy a kapcsolatotok, hogy felszabadultabb leszel. A kövér, sportot nem kedvelő lány viszont nem valószínű, hogy aktív lesz, és karcsú. Inkább növekedni fog a túlsúly 1-2 gyerek után.
2018. dec. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%

egy harmadik lesz a befuto.


a kover a terhesseg-szules-szoptatas utan meg koverebb lesz, az eletben nem fogja leadni.

2018. dec. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
29%

Na az sem igaz...

Spec en terhesseg alatt "fogytam" vagyis nem hizam pedig volt rajta 15kg plusz ...

Es ami akkor lement mar nem jott vissza

Szoval.a terhesseg meg nem jelenti azt h korlatlanul felmegy tobb mint kellene

2018. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Nő vagyok,de az elsőre szavaznék. A + kg-tól megszabadulhat,de a természete uaz marad. Sőt,ha az ismerkedési szakaszban sem érzed a pozitív kisugárzást,nem oldódsz fel Mellette,később sem fogsz.
2018. dec. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
22%

A ducinak azért szebb a személyisége, mert kövér és tudja is magáról, hogy ez nem vonzó a legtöbb férfi számára úgy, mint a túlsúly nélküli, normális alkat. Ezért túlkompenzál.


Ha lefogyna és ugyanannyi figyelmet kapna a férfiaktól mint más karcsú nők, akkor semmi garancia rá, hogy megmaradna a most neked tetsző személyisége.

2018. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
18%

na igen, egy terhessegi cukorbetegseg alatt lehet fogyni, illetve nem hizni tovabb.


de az atlagra nem ez a jellemzo, foleg, ha ulo munka tarsul hozza.


nem beszelve arrol, hogy egy sportolo ferfi nehezen tudja tartalmasan eltolteni a szabadidejet egy tunya no mellett, ha a nonek nincs egy egyedul is uzheto hobbija.

2018. dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%
A ducikat mindig kedvesebbnek, aranyosabbnak látjuk. Ezt egy kutatás mutatta ki, elnézőbbek is vagyunk velük, mert tudat alatt sajnáljuk őket és elfogadóbbak vagyunk velük ( talán még cukik is)
2018. dec. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
A kérdező nem írta,h a 2. lány sportolna,tehát Ő is lehet tunya,és mellette is unatkozhat.
2018. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Te válaszd saját magad, és ne áltasd magad olyanokkal, hogy jó esetben 5-10 év múlva már nem fog a külseje érdekelni, mert addigra annyira megszereted a lelkét. Ez önámítás felső fokon. Te nagyon erősen külső centrikus vagy ezen nem fog 20 eltelt év sem változtatni.
2018. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%

Ha családot akarsz alapítani, meg "példát mutatni", akkor először növessz gerincet!

Kezdd azzal, hogy egyszerre egy hölggyel randizz!

F 36

2018. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!