Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik lányt választanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt választanátok? Egy ducibb nő, ha már évek óta duci, le tud fogyni?

Figyelt kérdés

Szóval jelenleg 2 lánnyal randizok egyszerre.

Az egyik személyisége egyszerűen lehengerlő, nagyon jól érzem magam vele, arcban szép, viszont egy jó 10-15 kg felesleg van rajta, ami engem már egy kicsit zavar.

Félek, hogy rossz példát mutatna a gyerekeinknek. (tudatosan anyajelöltet keresek, mert 3-4 év múlva gyerekeket szeretnék) Az ő életében egyáltalán nincs jelen a sport, míg én 12 éves korom óta mozgok.


A másik lány alakja tökéletes, arcban szintén szép, szexuálisan jobban lázba hoz, viszont a személyisége nem annyira szép, mint a ducibb lányé. Vele is jól el tudok beszélgetni, van humora is, de mellette nem vagyok annyira felszabadult.


Az első lány tökéletes barátnő és később feleség lenne kisebb súly mellett. Persze nem várom el senkitől, hogy egész életében szép legyen, hisz ahogy öregszünk, úgy csúnyulunk is, én sem leszek örökre sportos és jóképű, de amíg az vagyok, addig hadd legyen már kívül és belül egyaránt vonzó barátnőm. Aztán 5-10 év múlva már úgyis annyira szeretni fogom a lelkét, hogy nem érdekel a külseje. Jó esetben.


2018. dec. 29. 12:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%

Ha ennyire kinézet orientált vagy, ne szaporodj!


Mi lenne, ha a második lány szülne és felszaladna rá 5 kiló? Megcsalnád?

2018. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem is egy harmadik lesz a befuto, mert ez mar rosszul indul.


De annyit hozza tennek, sajat peldam, hogy en gyerekkent duci voltam, nem mozogtam, utaltam a tesi orakat, es kesobb se volt a mozgas jelen az eletemben, addig amig nem talallkoztam egy ferfival, aki tenyleg kellett.

O sportos volt, biciklizett, hegyet maszott stb es megmutatta nekem, hogy a testmozgas jo erzes is lehet, de turelmes volt velem, amikor nem voltam kepes feltekerni a hegyre vagy kb 5 meterenkent megalltunk a meredek osvenyen. Elerte, hogy megszeressem a mozgast.

Azota szakitottunk, de nem hagytam abba. 110 kg-rol 65-re lementem szep lassan. Szoval megvaltoztatta az eletemet ezzel.


Persze o nem azon kattogott, hogy van rajtam 10-15!! kg sulyfelesleg, hanem szeretett annyira, hogy megprobalt segiteni.


Azt mar nem akartam kommentalni, hogy egyszerre ket lannyal randizol, vagyis hitegeted oket. Te se vagy egy fonyeremeny ugyhogy elobb talan magadba kellene nezned.

2018. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
36%
12-es, ha 110 kg voltál, az ne haragudj meg, de sehogy sem jön ki 10-15 kg "feleslegnek" ;D
2018. dec. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
57%
Ugy ertettem, hogy a kerdezo baratnojen "csak" 10-15 kg van, rajtam tobb volt es meg se kattogott rajta.
2018. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
36%
Hát inkább egyiket se. De a szép külsejűvel próbálnám meg, mert nekem fontos a jó, izgalmas szex.
2018. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
66%

Egyiket se. A duci lányra a saját ízlésed miatt rá akarsz erőltetni valamit, amiről nem tudod, hogy vevő-e rá... ez vele szemben nem fair, hogy már azt tervezgeted, ő hogyan fogy le. abban sem vagyok biztos, hogy ezt vele is közölted-e, hogy nem tetszik neked.


Amúgy ha sportos és jóképű vagy tényleg, akkor nemcsak ez a két lány áll szóba veled, szóval inkább keresgélj még.

2018. dec. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Harmadikat aki tetszik belsőre és külsőre is.
2018. dec. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Miért vagyok gerinctelen? Szerintem semmi baj nincs azzal, hogy több vasat tartok a tűzben. Amikor munkát keres az ember, akkor is sok helyre pályázik, párhuzamosan több interjú is megy. Egyiket sem hitegetem, egyik se a barátnőm.


Egyébként igen, valószínűleg egy harmadik lesz a befutó, de majd csak jövőre. ;)


Addig is BÚÉK!

2018. dec. 30. 10:39
 19/20 A kérdező kommentje:
#11-es: plusz 5kg nem egyenlő azzal, hogy valakin alapból sok kg túlsúly van.
2018. dec. 30. 11:05
 20/20 A kérdező kommentje:
Egyébként a plusz 10-15 kgt nem a vékony testalkathoz értettem, hanem az átlagoshoz képest
2018. dec. 30. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!