Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen esetben illik valamiféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben illik valamiféle apróságot vinni az első randira?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy társkereső oldalon megismertem egy hölgyet, akivel mind a ketten csak szexkapcsolatot keresünk. Jövőhéten hétvégén megyek fel hozzá elsőnek, mind kettőnk részéről csak kalandot keresünk, semmi extra.. A hölgy 40 éves, én pedig 23. (kérném az anyakomplexusos meg a menj el pszichológushoz kommenteket hanyagoljuk)

Ebben az esetben mit illik adni a hölgynek ami nem is túl komoly, nyomulós, de lehet akár vicces is, mégsem egy nagy ajándék? A szál virág, csokoládé egy kicsit már lerágott csont, vagy nem?



2019. jan. 6. 12:10
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
29%
Akkor vigyél olcsó kínai bonbont, úgy is mindenki a csokira szavazott. De ha már ennyire gyerekes vagy hogy ilyen piti helyzetre sincs ötleted, hogy gondolod a szexet? Tudod egyáltalán hogy kell csinálni? :)
2019. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

#21

Savanyú a szőlő? :)

"Törölköző amin a neve van, vagy egy plüss huzatos díszpárna, macis szobapapucs, meleg alvózokni." Ezek aztán valóban jobbak mint a csoki vagy az ital és társaik. Gondolom te számtalan hölgyet nyűgöztél már le ezekkel. :)

2019. jan. 6. 14:14
 23/36 anonim ***** válasza:
50%

Egy szál rózsát és egy doboz Merci csokit.Esetleg egy üveg pezsgőt vagy amit te is akkor szívesen innál.

Gumi legyen a farkadra az a legfontosabb,nehogy te is kapjál tőle valamit.

2019. jan. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
25%
Kedves kérdező ifjonc! Hidd el hogy jobban örülne egy olyasmi ajándéknak amit én ajánlottam! Ha lenne közöd a nőkhöz tudnád milyen cuccokban alszanak meg mikben vannak otthon, pl ilyenkor hétvégén. Macis meg mindenféle Disney köntös, papucs, pizsi, törölköző. A kis tiniktől kezdve az idősebb nőkig mind szeretik az ilyesmit. Egy ilyen ajándék 100% hogy sikeresebb, mint egy semmitmondó merci csoki vagy egy üveg pezsgő. De ha égetni akarod magad csokival akkor hajrá! Ő biztosan nem szokott magának csokit venni, úgyhogy odalesz érte. :)
2019. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam hogy jobb mint a csoki és társaik. Ugyan olyan jelentéktelen szar amit odadobsz a többi lom közé. A szövegértéseden még csiszolhatnál szerintem. Arról nem beszélve hogy szerintem rajtam kívül senki nem kattintott a "hasznos válasz" gombra az ötletednél. Azt is csak azért mert írtál valamit és nem belém kötöttél, de már bánom.. További szépeket öreg!
2019. jan. 6. 14:53
 26/36 anonim ***** válasza:
37%
Annyira szeretem ha kisgyerek kakaskodik! Nincs saját ötleted, csak segíteni próbáltam. Fel kéne nőni! Következő kérdésed mi lesz? Hogy kell megd...ni egy 40 éves nőt 23 évesen? Már eleve az nevetséges hogy ilyen kérdést kiírsz! A nagyfiúk feltalálják magukat, veled ellentétben....
2019. jan. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
29%
Alvós zoknit vinni,;) Tán a szívgyógyszerét ne váltsa ki?
2019. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
És ki az aki belekötött az ötletedbe? most úgy őszintén.. Olvasd már vissza kérlek hogy én mikor írtam olyat a törölköződre vagy rád hogy nem jó? Sőt, én voltam az egyetlen aki egyáltalán ráment a "hasznos" gombra, mert díjaztam hogy segíteni próbálsz. Azért mert mások megmondták a véleményüket az ötletedről, ne engem akarj már leoltani hogy még ahhoz is balfék vagyok hogy merevedésem legyen. Magad járatod le ember. Még hogy kakaskodom..
2019. jan. 6. 15:04
 29/36 anonim ***** válasza:
0%
Jól van fiam! Virtuálisan hátba vagy veregetve hogy rákattintottál a hasznosra! Sokra megyek vele, derék tőled! :)
2019. jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Nem, nem mész vele semmire sajnos, mert ugyan akkora beszűkült látókörű bunkó paraszt maradsz aki ok nélkül beleköt a másikba névtelenül az interneten.
2019. jan. 6. 15:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!