Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavarna ha a lány hosszú ruhája koszolódna randi alatt?

Figyelt kérdés
Szóvá tennétek neki?Esetleg volt már ilyen esetetek
2019. jan. 9. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

nem, nagyon örvendenék, hogy nem miniszoknyában vagy nadrágban jött randira..megtisztelve érezném magam, hogy azt a ruhát miattam elkoszolja..


25F

2019. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
47%

Ez szerintem természetes dolog, hogy koszolódik a ruha. De mondjuk én örülnék már annak is, hogy egy lány randira jött velem :D


20F

2019. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
De miért jönne abban randira? Nem bálba megyünk.
2019. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Alapjába véve természetesnek tartom, hogy koszolódik a ruha, főleg esős-sáros időben, az ilyesmin nem akadok fenn.


Viszont azt furcsállnám, ha nem alkalomhoz illően öltözne, pl. földig érő báli ruhában jelenne meg egy sima randihoz, kávézáshoz, vagy magas sarkú+party ruha kombóban, amikor sétálni indultunk a parkba.

2019. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogy zuavarna. Örülnék, hogy annyira fontos vagyok neki, hogy kiöltözött miattam.
2019. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már megint ez a kérdés???
2019. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs de igen, zavarna. Szóvà tenném.
2019. ápr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én észre sem venném.
2019. ápr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülnék ha lenne randin egyáltalán.
2019. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!