Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Szerintetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek az alábbiak közül melyik férfit választaná inkább egy nő?

Figyelt kérdés

A. Gazdag

Luxusautóval, öltönyben jár mindenhová, hajlandó bármit, bármikor megvenni a barátnőjének/feleségének. Havonta egy hétig trópusi nyaralásokra járnak, a feleségének nem kell dolgozni, kitartja, csak annyi felé az elvárás, hogy jól nézzen ki, naponta járjon edzőterembe és mindig csinos, új, drága ruhákat és sminket viseljen (amit természetesen ő fizet neki). Személyisége bunkó, buta, de megfelelő kapcsolatokkal, erőszakossággal és nyomulással felküzdötte magát egy magas, cégvezetői pozícióba. Kinézetre 170cm magas, enyhén túlsúlyos, kopaszodik, 45 éves.


B. Magas

190cm magas, vékony testalkatú, enyhén izmos, 27 éves. Személyiségre visszahúzódó, csendes, határozatlan, nem túl intelligens, átlagos fizetése van, fizikai munkát végez, albérletben, egyedül él, nem tervez saját lakást venni, elvan a jelenlegi helyzetével. Új autója van, de csak a munkahelyére jár vele, barátai nincsenek, naponta több órát, hétvégente egész napokat tölt pc játékokkal, netezéssel, néha megiszik egy-két sört otthon. Az arca átlagos, nem különösebben férfias vagy "jópasi".


C. Kigyúrt

25 éves, kigyúrt, izmos, igazi Adonisz, 170cm magas. Naponta jár edzeni, csak különböző táplálékkiegészítőket és csirkemellet eszik rizzsel, salátával. Gyárban dolgozik, az anyjával él, egy régi, használt Suzukija van. Nincs érettségije, a legtöbb témához nem tud hozzászólni, de mégis ő a társaság középpontja, mert erőszakos, hangos. Bunkó stílusa van, többször keveredett már verekedésbe.


2019. jan. 14. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek. Egyiket sem.
2019. jan. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem, de ha nagyon választani kell, akkor az #1. Legalább jól éljek.
2019. jan. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Férfiakat kérdezel, miközben a kérdés inkább nőknek szól. :D :D :D


Gyk-s rinyapinya lúzer pasik felfogása.



Na, egy kis jellemzés a páromról:

172 centi, nem gazdag, enyhén izmos, nincs jogsija, kereskedelemben dolgozik, interneten ismertem meg, 34 éves (tőlem 6 évvel idősebb), intelligens, nyitott, szeret sportolni, olvasni, a természetben járni, fontos számára az egészséges életmód, nem dohányzik, nem iszik alkoholt, hűséges, otthon jógázik, nem jár kondiba, és tavaly vettünk egy lakást, aminek a háromnegyede az én nevemen van (én se vagyok gazdag, garantált bérminimumon dolgozok). Nem igényli a drága ruhákat.

6 éve együtt vagyunk.

2019. jan. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak 2 gyökérből meg 1 lúzerből lehet választani?
2019. jan. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyik sem, ha már mindenképpen választani kell, inkább a 2-es. Bunkókkal nem járok, a pénz pont nem érdekel, a kigyúrt pasiktól meg kiver a víz alapból.


Azért ha meggondolom, a 2-esnél is vannak erős hiányosságok, az antiszocialitás, meg az, hogy nincs benne a vágy arra, hogy többre vigye, szintén erős kizáró tényező lenne, ha komoly, hosszú távú kapcsolatra keresnék párt.


Te a 2-es vagy, ugye kérdező? Azért alacsony a másik két választási lehetőség.

2019. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Egyik sem voltam, mégis voltak kapcsolataim.

32/f

2019. jan. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

35 éves, szakmája van, egy gyárban van a főállása, minimálbért keres. Másodállásban vállalkozó, sokat maszekol, népszerű a szakmai tudása miatt, sok megrendelője van. Van egy 50m2-es másfél szobás lakása, autója. Nem sportol, szeret jókat enni, átlagos testalkatú, átlagos magasságú. Szabadidő ruhában érzi jól magát, ápolt, ad magára, jóképű.

Szerintem inkább ő, mint az általad felsoroltak.

2019. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem nőket kérdeztem, nem az volt a kérdés, hogy ki melyiket választaná, férfiak véleménye érdekel. A felsorolt lehetőségek közül vagyok kíváncsi arra, hogy a férfiak szerint egy nő melyiket választaná, senki párjáról nem kértem jellemzést.
2019. jan. 14. 11:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Nokent B, mert rajta talan meg lehet valtoztatni.


De komolyan nagyon egysiku a gondolkodasmodod.

2019. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már leírtam. Egyiket se választaná egy normális nő. Ez a véleményem, még ha képtelen voltál föl is fogni.
2019. jan. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!