Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randira hová menjünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randira hová menjünk?

Figyelt kérdés

Nekem jelenleg nincs pénzem semmi fizetős programra, majd csak a jövő hónapban lesz. Szóval valami olyan kellene ami úgymond ingyenes. Első randin sétáltunk. Már nem akar. Jó ötlet egy könyvtárban randizni?


27/N


2019. jan. 15. 04:03
 1/8 anonim ***** válasza:
könyvtárban?és ott mit fogtok csinálni?Most vagy én voltam túlságossan régen vagy te nem jártál még ott...De nem igen szeretik ha beszélgetnek mások ottan.Már nem akar sétál az se egy nagy sétálós ember...mondjuk elég pocsék itt az idő.Amúgy szerintem Teaház.Kb 1000forint max egy nagy flakon tea beültök és elbeszélgettek mellette.Értem h nincs pénzed de 500forintod csak van??Vagy hívd át magadhoz vagy menj át te hozzá...De nagyon ingyen program ilyen időben ...ami nem valami sétálós kirándulós nem igazán hiszem h van.
2019. jan. 15. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy miért te vergődsz, hogy hova menjetek, miért nem a pasi?
2019. jan. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Írd be a googleba, hogy ingyenes programok Budapesten (vagy ahol laktok), biztosan ki fog adni valami jót.

Esetleg beszéld meg vele, hogy hívjon meg ő téged és te hivod meg őt legközelebb.

2019. jan. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért én nézem a "programot", mert amit ő szeretett volna, az pénzbe került volna.
2019. jan. 15. 08:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, de akkor minden hónapban 15-e után már nem tud majd veled sehova menni, ami fizetős program?
2019. jan. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én vagyok màr "öreg" (34N), de valahogy minden férfi ragaszkodott ahhoz, hogy ő hívjon el, hívjon meg.

Élettàrsammal màsodik randin egy hosszú hétvégére mentünk, nem engedett fizetni.

De később csellel én fizettem ki egy 3 napos kiruccanàst.

Tehàt akkor az az opció fel sem merült, hogy most ő fizet, amikor lesz fizetésed, te talàlsz ki valamit?

Eszembe nem jutna sétàlni ekkora szélben, pedig a bolt kb. 6-8 percre van, de màr úgy tűnik, én is belekényelmesedek a kocsiba.

Ilyen időben szabadtéri program nem lehet valami élvezetes.

2019. jan. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6, amit leírtál az öregek és fiatalok gondolkodásával is igaz. Ha nem lenne szél akkor is butaság télen sétálni. Ha nincs felöltözve rendesen, 10 perc alatt át lehet fagyni. Ha ilyen problémák vannak a kérdezőnél akkor azt ajánlom hogy amíg ilyen hideg van ne szervezzen randit. Az helyes hogy második randira nem ajánlotta fel hogy menjenek lakásra. Ez a fajta tempó nem vezet jóra. Ismerkedni kell beülős helyeken, moziba vagy szabadtéri programokon, de az csak március környékén lenne alkalmas az idő miatt. Szóval két választás van. Vagy szakít pár száz forintot egy teára, kávéra valami sütire és közben beszélgetnek vagy pedig kivárja hogy jó idő legyen. 4-5 randi után amikor már tisztázódik a dolog hogy együtt akarnak lenni, akkor lehet felajánlani hogy menjenek lakásra.
2019. jan. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyilvàn az, hogy mikor mennek lakàsra, két ember hozzààllàsàtól/tempójàtól függ, nem vagyunk egyformàk.

Első randink ebéd volt, màsodik egy hétvégi kiruccanàs, ottalvàssal.

Nyilvàn tudtam, nem kàrtyapartit tartunk este.

De ha nem aludtunk volna ott, sétàt tudom, hogy sem ő, sem én nem javasoltunk volna ilyen időben.

De viszont én onnantól rendszeresen itt, az ő hàzàban aludtam.

Ennek 4 éve.


Kérdező, szerintem annyira lehetne gàlàns a férfi, hogy mondjuk egy cukràszda, uram bocsà egy vacsora ne vàgja földhöz.

Aztàn következő alkalommal te fizetsz, ha ragaszkodtok ehhez mindketten.

Alap, ha ő talàl ki programot, ő mondja, hogy menjetek el x helyre, akkor ezt úgy érti, ő fizeti.

2019. jan. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!