Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor tudom megszokni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tudom megszokni, hogy ne érezzem idegennek? Hogy mukodik ez?

Figyelt kérdés

Netrol talalkoztam egy sraccal. Mindketten komoly kapcs-t keresunk, talalkoztunk, tetszunk egymasnak, naponta chatelunk, es mégsem tudunk tullepni a formalotasokon h végre jarjunk.

Kicsit zavarban is vagyok, ő mindenben segitene, de ő is mintha tartaná a 3 lepes tavolsagot, azt mondta az lehet bennunk hogy a korabbi szakitasok megviseltek mindkettonket es lassabban nyitunk.


A chatet kezdem unni, meg a formalis randikat. Az elozo exeimmel valahogy sokkal konnyebb volt osszejonni de ők ramenősek is voltak.


Az exem meg irogat latni akar, mar ket szobol is tudunk hulyulni, nevetni, vele minden olyan laza.


2019. jan. 25. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A te agyad az exeden jár, addig nem fog menni. Döntsd el, hogy melyik kell.
2019. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Az exem meg irogat latni akar, mar ket szobol is tudunk hulyulni, nevetni, vele minden olyan laza." - ezzel hova akarsz meg uj kapcsolatba kezdeni...
2019. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hagyd szerintem is.

Nekem általában ez a nem idegen érzés vagy jön egy pár órás beszélgetés után vagy nem.

Én is mindig azokhoz kötődtem akikkel olyan érzésem volt, mintha 10 éve ismernénk egymást.

2019. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az exrol csak azert irtam hogy kb ugy szeretnem ha vegre az uj sraccal is olyan lazabb lenne mint az exszel
2019. jan. 25. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!