Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Egy ilyen nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Egy ilyen nővel mégis mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Sztori annyi, hogy régebb óta ismerem és annó, mikor szakított pasijával szólt nekem, hogy milyen jó lenne, ha találkoznánk és dumálnánk. Na én találkoztam is vele, de előtte közöltem, hogy csak baráti találkozó semmi több. Erre az ominózus találkozó után szó szerint rámfüggöt a csaj, mire visszaértem koliba, már vagy 10x írt, hogy jajj ennyire-annyira jó volt találkozzunk még. Persze mondtam neki, hogy nem jó nem érek rá, erre olyan szöveget letolt nekem, hogy már nekem volt kellemetlen. Konkrétan már könyörgött, hogy talákozzak vele és utána meg közölte, hogy nem érti miért nem jövök vele össze, miért hagyok egy ilyen csajt futni, stb. Majd a sztori azzal folytatódott, hogy összejött volt exével, azzak, aki anno legjobb barátnőjével megcsalta a hölgyeményt. Ekkor volt egy kis nyugtom amíg "dúlt a love", de a napokban ismét feltűnt a hölgyemény a semmiből és ott folytatta, ahol anno exe előtt abbahagyta. Mondanom sem kell, hogy ismét szakítottak kanjával, amit rögtön gondoltam is, de a csaj csak nagy nehezen ismerte el. Egy ilyen csajjal mégis mit lehet kezdeni? Már komolyan nem tudom, hogy adjam a tudtára, hogy nem akarok tőle semmit. Vagy ennyi után nem nyilvánvaló, hogy ha akartam volna valamit tőle, akkor már léptem volna?

2019. jan. 28. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Ez olyan mint Rose volt a Két pasi meg egy kicsiből;) a végén el is rabolta szegény Charlie-t :)

Nade, komolyra forditva.

Küld rà egy haverodat, találj egy csajt magadnak vagy költözz el onnan :)

2019. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azzal,hogy egyáltalán nem reagálsz semmire.Az ilyen eseteket már csak így.Eddig nem értette,akkor most már nem kell többet elmagyarázni,csak figyelmen kívül hagyni.Ha összefuttok valahol mégis ott pedig levegőnek nézni.Ha beszél hozzád akkor is,fogod magad azt mondod szia,megyek,és kész.És le lehet tiltani a telszámât is.N36
2019. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 peca1000 ***** válasza:

Mond meg neki, hogy max. csak szexkapcsolatra kell.


Ha rábólint, addig dugd, ameddig csak lehet.


42 ffi, csak ezt nem hagyhattam ki :)

2019. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!