Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá, ha eddig nem beszéltünk erről?

Figyelt kérdés

van egy lány, szerintem szerelmes belém, én is halálosan bele vagyok esve, de egyenlőre tabu téma ez az egész. komolyan vesszük egymást, mindenről beszélünk csak erről nem.

hogyan közeledhetnék? (finoman)

akár testileg, akár szóban.


2010. júl. 1. 00:49
 1/9 A kérdező kommentje:
én úgy érzem közvetlen és bizalmas, nagyon kedvel. de nem vagyok benne biztos, hogy a kapcsolatunk komolysága engedne olyanokat, hogy egyszercsak megfogom a kezét, sajnos egyszerűen nem illik a képbe, ez a bajom.
2010. júl. 1. 00:52
 2/9 Beviz Elek ***** válasza:
Finoman akarsz közeledni? Ha olyan az alkalom, akkor próbáld finoman megcsókolni. A reakciójából tudni fogod, hogy mit akar.
2010. júl. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát célozgatsz rá, hogy milyen jól néz ki meg, hogy a pasikkal hogy áll meg ilyenek. És aztán meg megmondod, hogy tetszik neked és hogy lehetne-e valami komolyabb...vagy ilyesmi
2010. júl. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kicsit bővebben. hogyan "próbáljam?"
2010. júl. 1. 00:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedveskedjel neki. Amikor kovetkezoleg talalkoztok, lepd meg egy kis csokival vagy azzal amit szeret. Akar mit mondasz, tudni fogja, hogy miert van.
2010. júl. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Beviz Elek ***** válasza:
88%

Hát hogy? Mivel ismered, nem nehéz olyan szituációba keveredni. Hány éves a csaj? Szülőket küldd el ismerősökhöz, a csajt hívd át, hogy segítsen valami kaját összedobni. (Mondjuk teteted a h.lyét, hogy nem tudsz egy tojásrántottát sem csinálni->gyors, hamar a lényegre térhetsz:)))

Szóval... Leültök a dvd-zni, közben bekajáljátok. Természetesen egymás mellett ültök, közben jól elszorakoztok. Esetleg megkínálod a kajádból, remélhetőleg ő is az övéből. Végül megetetitek egymást és a végén ránézel. Ő rádnéz, hogy: -Mit bámúsz? (persze ezt azért nem mondja ki...:D)

A bámulás közepette elkezdesz közeledni felé. De csak lassan, hogy ne legyél erőszakos és ha akarja, akkor nyugodtan el tudja fordítani a fejét. Szóval ekkor el fog dölni a dolog.


Vagy: Kicsit cikized a csajt, elkezdesz vele bírkózni az ágyon (persze hagyod magad nem pedig kitöröd a kezét és a feját belenyomod az ágyba). Engem a volt barátnőm úgy smárolt le. Úgy jöttünk össze hogy birkoztunk az ágyon, hagytam magam, a kezeimet lefogta, az ölemben ült, lehajolt és megcsókolt. Más esetekben pedig ha a lány nem akart megcsókolni, akkor oldalra lelöktem magamról, GYENGÉDEN lefogtam a kezét és lassan odahajoltam. Általában nem kapálózott és a fejét sem húzta el.


Vagy: Tavaly nyáron egyik ismerősömnek segítettem matekból. Nagyon szép lány úgyhogy nem bírtam magammal. Egy darabig matekoztunk, majd igazából minden alakult magától. Pár szivatós poén, majd egyszerűen lesmároltam. Nem ellenkezett, hanem visszasmárolt.


Hát pl. ezekből valamelyikkel lehet próbálkozni :)

2010. júl. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én elég bátortalan srác vagyok ilyen téren, de én pl. a diszkó-módszerre esküszöm. ott nem nagy dolog, ha megöleled, elcsattan egy csók... ilyen bármikor megeshet. utána pedig már csak folytatni kell a dolgokat, nem muszáj ott abbahagyni :)
2010. júl. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Funktasztikus ***** válasza:
bókolj:D
2010. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na szóval úgy közeledj hozzá, hogy ráállsz a lábaidra és lassan elkezdesz menni felé. De, figyelj, hogy nem menj túl gyorsan mert akkor megijeszted!
2010. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!