Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki tud erre magyarázatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud erre magyarázatot adni?

Figyelt kérdés

41 éves özvegy férfi vagyok, nemrég költöztem fel Budapestre. Megörököltem egy lakást azért döntöttem, hogy itt próbálok szerencsét. Volt néhány randim, de egyik vacakabb volt mint a másik, semmi nem stimmelt, beszélgettünk 1 órát de már azt sem tudom miről. Aztán végre találkozok egy nővel aki tetszik, értelmes, szeret szórakozni, nem dohányzik, szeret táncolni és tud is, de a második randin közli, hogy részéről nincs meg a szikra, de egész este mosolygott, egyértelműen mondta, hogy jól érezte magát. Készültem erre az estére, színház, vacsora, esti program és a vége egy pofára esés. Nem akartam lefeküdni vele, de mást reméltem. Nem érdekel a pénz, az érzésre vágytam. Ha nem lett volna ilyen randim simán elfogadnám a helyzetet, de ezek után mit fogok kezdeni a többi nővel, ezt egyenlőre nem tudom hová tenni.

Ha az eszemre hallgatok, akkor nem keresem többet ,mert egyértelműen a tudtomra adta, hogy nincs esélyem, szívem szerint már akkor is boldogabb vagyok, ha néhány órát vele tölthetek.Ezzel csak az a probléma, hogy közben más nőkre nem tudok koncentrálni.



2019. febr. 9. 04:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szikra nélkül is mosolyoghat valaki,nincs ebben semmi különös :) Normális volt veled,de nem vonzódik hozzád.Szerintem a színház-vacsora kombót hanyagold a randiknál első alkalommal,jó lesz az 1kávénak is,ami nem olyan hosszú idő mint 1színház-vacsora,és gyorsabban kiderül hogy megy-e a dolog vagy sem,van-e értelme tovább ismerkedni.Mert most látod,hogy mi volt ... leszerveztél fullra egy estét mindenfélével,aztán kopp.

Felejtsd el ezt a nőt,és ismerkedj tovább.Netes ismerkedés nem olyan mindig hogy egyből megtalálod azt akit keresel...

2019. febr. 9. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van.

Az első pár randi ne legyen program, mert nem derül ki, hogy a társaságod élvezi, vagy a színházat. Egy kávé, egy üdítő, a lényeg, hogy kulturált helyen, egymással szemben ülve, nyugodtan tudjatok beszélgetni. Ott hamarabb kibukik, ha nincs meg a vonzalom.

2019. febr. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem az első randi volt, hanem a második.

Semmit nem erőltettem rá, a színház félig az ő ötlete volt. 5 órát töltöttünk együtt és nem éreztem azt, hogy ez kellemetlen lenne számára. Még azt is megkockáztatom, hogy kifejezetten jól érezte magát, egy élő zenés rocky buliban voltunk éjfélig és utána mondta hogy részéről nincs meg a szikra.

Rosszul gondolom, hogy az akihez nem tudsz vonzódni azzal nem illik ezt végigcsinálni?

2019. febr. 9. 11:02
 4/5 Rockarc ***** válasza:

Szerintem rendes volt veled, hogy nem hagyott ott a buli kozepen. Es oszinte is volt. Semmi okod haragudni ra. Az elso par randi meg tenyleg ne valami rendezvenyrol szoljon, hanem csak rolatok. Igazabol te idezted elo ezt a kellemetlen helyzetet ezekkel a nem jol megvalasztott randihelyekkel. Lehet egy ket sima kavezos randi utan mar rogton kozolni tudta volna, hogy bocsi, mert 1000x tobb inger eri veled kapcsolatban.


42F

2019. febr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egy igazi lovag vagy,es ha ő is benne volt a programvalasztasban így nem volt nem oda illő az est programja. Bármilyen programon is vennék részt azért egy randi után is tudom már hogy megvan e a szikra vagy sem! Illő nem illő hogy végig veled maradt e ez mindegy. Felfoghatod úgy utólag hogy volt egy nagyon szép estéd azzal a hölggyel akitől szerettél volna valamit.

Nem jött össze ne bánd megtalalod majd akivel össze jön és őszinte érzelmek lesznek a másik részről is. Adj időt magadnak!

2019. febr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!