Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vinnétek a nőt első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vinnétek a nőt első randin? Nem gáz, ha a férfi a saját lakásán akar találkozni?

Figyelt kérdés
Lehet nekem nagyok az igényeim, de teljesen lelombozódtam. A sétát hoztam fel ötletnek, de neki nincs kedve, inkább a saját lakásában szeretne találkozni, mert ott lehet "beszélgetni". Jól érzem, hogy szexet akar? Mert akkor felejtőd a pasi.
2019. febr. 11. 14:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
*Hát
2019. febr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon hülye duma, hogy nincs kedve sétálni. Akkor miért nem mondta, hogy inkább üljetek be valahova inni/enni? Most vagy spórolni akar a randin vagy csak a szexre hajt, vagy mindkettő. Egy úriember, aki már első randin szexet szeretne, legalább előtte vigye el vacsorázni a kiszemelt hölgyet, aztán csak utána hívja fel magához. Szerintem. Másik dolog meg, hogy vadidegen pasi lakására menni első randira az nagyon gáz. Ha már ezer éve ismeritek egymást, akkor még csak-csak, de akkor sem első randira, hanem csak később.


F36

2019. febr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gáz, ha az első randin sem bírja megerőltetni magát legalább egy 20 perces andalgás erejéig, mit várhatsz tőle a 100.nál?

És másik, idegenek lakására nem megyünk fel, főleg nem első randi címszóval.

jól tetted, hogy lemondtad a randit, én innen a pasit le is írnám, és többet nem is foglalkoznék vele.

2019. febr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz. Normális férfinek eszébe sem jutna, még akkor sem, ha valóban nem akar semmit. Eszedbe ne jusson soha nem látott pasi lakásába menni.
2019. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
De gáz, jóérzésű férfi ismeri az íratlan szabályokat.
2019. febr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Tobbfele oka lehet. Ezt neked kell eldonteni. Fent all a lehetosege, hogy nyomulni akar. Hazai terep...
2019. febr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nincs oda erted, ha a seta nem ok.
2019. febr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
34%
Spórolni biztos nem akar,mert egy sétát ajánlott kérdező,az meg jobb helyeken ingyenes.Viszont,ha felhívja a lakására ott már csak megkínálja valamivel.Azt meg akár hogy is nézzük pénzbe került.Nem feltétlen baj,ha felmegy első randin a férfi lakására.Nekem volt ilyen, nem volt szex,semmi.De nagyon jó volt.Viszont nem ez volt a sorrend.Találkoztunk valahol,séta,megittunk valamit,beszélgettünk.A sorrend a baj.És ez így feljtős.
2019. febr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Bizony felejtős. Ennyire lusta, vagy nincs fantáziája, hogy hova vigyen? Persze, hogy szexet akar, mi mást?
2019. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Rockarc ***** válasza:
100%

Eleg bator dolog ismeretlen lakasara felmenni, ahol van egy durvan 1,5* kulonbseg a testsulyban koztetek. En mar azon is csodalkozom, hogy nem az volt a valasz, hogy ki van zarva.


Felejtos az, aki nem mer veled egy nyilvanos helyen mutatkozni, az ok tokmindegy. Soha ne bizz meg egy ilyenben.


42F

2019. febr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!