Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesti ferfiak! Ti konnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti ferfiak! Ti konnyen ismerkedtek a varosban?

Figyelt kérdés
Tehat nem tul nagykepuek a csajok, nem tul sokat varnak el meg ilyesmi? Atlagosnak van eselye csajozni?

2019. febr. 20. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Nem, Budapesten mindenki magányos, senki nem ismerkedik senkivel, nem is szólunk egymáshoz. Aki Budapestre születik, szűzen hal meg, mindegy, hogy férfi vagy nő.
2019. febr. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Diavolino44 ***** válasza:

Fordítók, vidéki vagy, Budapestre fogsz költözni/vagy tervben van. S mi a különbség?

Ahol laksz nem jött össze könnyen lány, akkor Budapesten, ugyanúgy nem fog. Sőt, talán picivel nehezebb is lesz, hisz nem ismered a várost.

2019. febr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy egy pojáca vagy szerencsetlen akkor menni fog. Szeretik a lanyok a rendes pasikat, a férfias vicces ferfiakat aki nem ba$$za át őket. Ha esetleg motorozol vagy zenélsz, nyert ügyed van. 19 F
2019. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nekem nagy szerencsem van mert vidéken születtem Bacs-Kiskun megyeben,és félénk a lányok kérik meg a fiu k3zet úgy hogy nálunk vagy is félénk sokan ismerkednek meg falubeli is vagy akár egy 20 ezres városból ismerkedik a csaj vagy csajok a fiúval vagy fiúkkal. Én ebben az évben leszek 5*x éves és még 18-19-²ⁿ_21-22 ev3sek is írnak,hogy férjhez akarnak menni,és nem gond nekik három szegény mert ők cegtulajdonosok,és van pénzük sok.
2019. febr. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!