Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetemi miatti távkapcsolatna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemi miatti távkapcsolatnak mennyire van értelme?

Figyelt kérdés
Meg össze se jöttünk, de nagyon felek hogy jövőre mi lesz velünk mikor egyetemre megyünk. Ket egymástól messze levő varosba szeretnénk menni. Én tudnek abba a varosba is menni ahova ő megy,de az sz egyetem nem olyan felszerelt mint amit elsőnek kinéztem. Kicsit elbizonytalanodtam hogy váltsák e sorrendet. Hogyan lehet egy rá kapcsolatot megoldani az egyetemi évek alatt? Kb 200 kilométer lenne közöttünk.
2019. febr. 22. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha még össze se jöttetek ne menj miatta arra az egyetemre, ami nem olyan jó mint a másik. Az eredeti kérdésre nem tudom a választ.
2019. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja már 2 éve kavarunk csak sokszor elbasztuk ezért most inkább nem mondjuk ki
2019. febr. 22. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:

nincs értelme. vagy van. ezt látatlanban nem tudjuk megmondani. Elsőéves vagyok, szobatársam kollégiumban első latasra maga volt a huseg a szerenyseg es a tokeletes baratno,a baratja mashova jar egyetemre. Aztan mikor mar a masodik heten a 3. idegen csavo aludt az agyaban, mashogy lattam a dolgot. A baratja meg mai napig nem sejti mi folyik itt.


Ellenpelda: a szakomon 70lany koze jut 3 db fiú,ebbol egy tipikus jópasi. Azt hinne az ember hogy kihasznalja azt hogy futnak utana a lanyok, fel evig nem is ertettem miért szarja le oket. Egy hete tudtam meg hogy baratnoje van, egyáltalán nem kurtolte vilagga,csak huseges maradt, ennyi.


de mint mondtam ez csak ket pelda. Fugg az emberek termeszetetol a kapcsolatban, a kapcsolat komolyságától, erettsegetol.. viszont szerintem ne számolj így túl hosszú távra, mert a keves egymásra fordítható idő nem fog kifizetődni,ha ennyire csikicsuki a kapcsolatotok

2019. febr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Neked az első a jó suli, nem pedig a kavarás.
2019. febr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!