Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van értelme a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme a távkapcsolatnak 14 évesen?

Figyelt kérdés

Kb 200km van köztünk,1-2 hetente tudunk csak találkozni.már lassan 2 hónapja együtt vagyunk.szerintetek meddig tartana még?lenne még értelme?


14/f



2013. szept. 24. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
XD
2013. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem már nincsen!

Akkor most? Elhagyod?

2013. szept. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Van értelme pedig... :)


Ezek a kis szösszenetek kellenek majd ahhoz, hogy később oda merj menni egy lányhoz, segít kialakítani az énképedet...


Egy szimpla lépcsőfok...


Lesz-e jövője? Nem valószínű... de nem is teljesen kizárható.

2013. szept. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

a szerelemnek önmagában nincs értelme:-)

(de erre ráérsz magadtól rájönni)


Túl fiatal vagy, és túl sok élmény van még előtted, addig legyetek együtt, míg mindkettőtöknek jó, ne rágódj a holnapon.

Mi végképp nem tudjuk megítélni, hogy meddig tart még, azt valami jóslással foglalkozó (emelt díjas) műsorban kérdezd:-)


N/28

2013. szept. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen van értelme ilyen fiatal korban is, a távkapcsolatnak.Távkapcsolat nem jó, mert hamar szét mennek nem sokáig birja.Aki ki birja távkapcsit,az ritka
2013. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem távkapcsolatnak akkor van értelme ha belátható időn belül,valamelyikőtök oda tud költözni a másikhoz.14évesen nem hiszem,hogy sok értelme lenne,vagy hogy sokáig tartana :)
2013. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Van, aki bírja a távkapcsolatot, az egyik rokonomnak kamionos a férje, van, hogy hetekig, hónapokig nincs otthon, mégis 20 évet kibírtak így. Én magam is távkapcsolatban élek, 3 éve már, igaz, a párom csak 30 km-re lakik. Mi hetente találkozunk, és inkább attól félek mi lenne, ha összeköltöznénk

Jó és rossz példa is van, igazából ez rajtatok múlik.

2013. szept. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs értelme. Elvileg szép dolog az, hogy a távolság ellenére két személy kitart egymás mellett, de a gyakorlatban sokszor még a felnőtteknek sem sikerül ez, tehát kár belekezdeni.
2013. szept. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok értelmes ilyen idős ismerősöm van, szerintem működhet (én is távkapcsolatban élek, 100km a táv, de én 16 vagyok, barátnőm 15 éves). Sok sikert ;)
2013. szept. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Clairvoyant ***** válasza:
Hogy meddig tartana még, nehéz megmondani. Ami biztos, hogy ebben a korban pont jönnének ezek az élmények, csak nem feltétlenül 200 km távolságról... :) Meglátod te ezt magadtól nemsokára, egy idő után pedig szép emlék lesz belőle :)
2013. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!