Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tagadják, h odavannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadják, h odavannak egymásért, amikor egyértelműen látszik rajtuk?

Figyelt kérdés
Van egy lány akin egyértelműen látszik, h bele van zúgva egy fiúba és a fiú részéről is kölcsönösnek tűnik a dolog, de egyik sem lép a másik felé. Egyetemi évfolyamtársakról van szó. Mi pedig (a lány barátnői) próbálunk segíteni, pl. amikor mindketten ott vannak, akkor célozgatunk a fiúnak, h rástartolhatna a lányra. Erre a lány elkezd tiltakozni, és azt mondja, h ő most nem akar senkivel összejönni. Ezek után a fiú is ugyanezt mondja, h ő sem akar most senkivel elköteleződni. Miért tagadják a saját érzéseiket egymás előtt meg mindenki más előtt, amikor mindenki aki kívülről nézi őket látja, h izzik körülöttük a levegő?
2019. febr. 23. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Valószínűleg már réges rég együtt vannak, csak k...ra nem hiányzik nekik, hogy mindenki az ő életükön csámcsogjon, ezért nyilvánosan "nincsenek együtt".
2019. febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyermeteg lelkű felnőttek. Nekem is voltak ilyen ismerőseim, amikor a lánytól elkezdték kérdezgetni, hogy melyik fiú jön be neki, és az adott srác szóba került "NEM NEM NEM JAJ NEM HAGYJÁL MÁR" kb. erről fel is lehet ismerni az egészet, hogy minél hevesebb tiltakozik az illető. A fiú ugyan ez volt. De ha nekik ez jó, hogy esténként egymásra gondolnak, egyik a pöckét másik a farkát veri a másikra, miközben együtt is lehetnének, akkor egészségükre.
2019. febr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

...az fel sem merül senkiben, hogy TÉNYLEG nem akarnak összejönni? Édes jó Istenem

Velem is volt már ez, kibeszélték, hogy mi a francnak nem jövünk össze, de hiába volt vonzalom több okból sem akartam tőle semmit. Hagyjátok már mások magánéletét a pitsába is.

2019. febr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi közötök hozzá. Ő dolguk, hogy összejönnek e vagy sem, megvan annak az oka, hogy nem kezdenek egymással.

Engem pl meleg haverommal nem egyszer akartak összehozni mert milyen édesek vagyunk, mennyire egy hullámhosszon vagyunk, milyen sokat beszélünk a másikról, rendszeresen "randizunk", álompár. Kettesben jót nevettünk a helyzeten.

2019. febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak belelátjátok a dolgokat.Én egyszer próbáltam összebororálni két embert, látszólag tök jól passzoltak, világnézet, képzettség, habitus ...stb. Azthittem hű de egymásba fognak zúgni. Hát,....nem. Igaz, az más szitu volt kicsit , de nem mindig az van, aminek elsőre látszik.
2019. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!