Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adnátok ezuzán még lehetőséget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok ezuzán még lehetőséget?

Figyelt kérdés

Hétfőn randiztam egy pasival, minden szuper volt. Ő is tök happy bolt utána, én is. Alig vártuk a következő talit, ami péntekre van betervezve.

Erre tegnap este kitalálta, hogy találkozzunk egyet ma délelőtt is. Mondom oké. A helyet meg is beszéltük, de még mielőtt az időpontot megbeszélhettük volna, eltűnt. Azóta nem volt a chaten online. Instagramon is csak egyszer pár percre.

Ilyen még nem csinált, mióta randizunk,minden estét végigchateltünk, jó reggelt fotó, jóéjtüzi, minden.

Erre most eltűnt.


Mit tennétek, ha előkerül? Elmennétek vele a pénteki randira? Várnátok valami kiengesztelést?


25/L, 25/F


2019. febr. 28. 07:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Alapigazság,hogy olyan férfival,aki eltűnödözik,holott épp azt beszéltétek meg hol találkoztok nem kell pazarloni egy percet sem.


Viszont mivel fogalmad sincs ennyiből,hogy mi történhetett,talán nem kellene azonnal már azon gondolkozni,hogy adjál e neki esélyt vagy ne!Szétment a fürdőben a cső,és most ázik a lakás,akármi lehet.Ezen kívül egy másik embernek van telefonszáma is,létezik még sms is,és nem csak instagrammin,facebookon lehet valakit elérni.


Szóval miért is kezdesz el gondolkodni,hogy adjak e esélyt?Ez olyan "felsőbbrendűbb",k*ibeb*szott fontos ember vagyok dolog.És mind ezt 1 randi után.És még mondják,hogy tùl válogatósak egyesek,azért nem találnak párt.Na de aki megteheti.

2019. febr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Te lehet hogy tök happy voltál a tali után, de ő megjátszotta.

Csak a szokásos szitu....több vasat tart a tűzben s ( mégsem) nem te vagy a befutó.......

Szerintem nem is fog jelentkezni, max.ha nyaggatod, de abban selesz köszönet.

2019. febr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a internettel vannak problémái.( Pl. belassult, akadozik stb.) Várd meg amíg ő jelentkezik, hátha ad magyarázatot. Az is lehet, hogy egyszerűen csak meggondolta magát.
2019. febr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Meggondolta magát.😂Óvodások párkapcsoltot próbálnak kezdeni,ez kb olyan.Így kell lenézni egy másikembert.2 perc,egy éjszaka,egy nap alatt rájövök,hogy tök nem éreztem magam jól a randin.Meg a haverom ezt mondta,aztán bejelntkezett egy jobb nő stb.Szégyen kategória.Egy randi utân teszek rá,hogy mégsem keres,gyorsan,tűzgyorsan el kell fogadni,hogy ez van.Végezni a dolgod,aztán vagy ír vagy nem.
2019. febr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

" Lepihent és ennyi."


5-ös, esetleg értő olvasás?

FÉLIG meg volt beszélve a randi. Tehát a hely meg volt beszélve, az időpont megbeszélés előtt pedig eltűnt a fószer.

2019. febr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Ti elolvastátok amúgy a kérdést? Tehát péntekre volt (holnapra) egy lefixált randi, helyszínnel, időponttal. A pasi tegnap azt kérte, hogy ma (csütörtök) délelőtt is fussanak össze. Csaj belement. Tisztázták a helyszínt. És mire az időpontot tisztázták volna, a pasi eltűnt. A kérdező pedig azt kérdezi, hogy így is elmenjen-e még a pénteki, lefixált randira.

Ti pedig jöttök itt, hogy pasija vagy nem a pasija, miről köteles beszámolni és miről nem. De itt nem erről van szó, hanem egy félig megbeszélt randiról, az az utáni eltűnésről, és hogy áll-e még így a holnapi randi.

2019. febr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Kivagyok attól,amikor valaki azzal jön,hogy látom fent voltál ekkor és ekkor facebookon,instán.Holott már ezer éve aludtam. Kérdezem én,ez mi az isten büdös faszától van?

Amúgy ..lehet átment egy haverja,bebasztak és még mindig alszik

2019. febr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha az én haverommal beszélted meg a randit, akkor ne csodálkozz, este ha beszív, másnap délután ébred fel :D
2019. febr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azt kihagytad,hogy és nem emlékszik hol hagyta abba mielőtt elaludt.☺
2019. febr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Én megvàrnàm, hogy mit ír. Ha van épkézláb magyarázata, akkor találkoznék vele újra. Aztán majd eldől, ha többször is eltűnik, függőben hagyja a dolgokat, akkor hagyd a fenébe.
2019. febr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!