Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem kiborító ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem kiborító ha egy nő farmerszoknyában érkezik randira?

Figyelt kérdés
Kb mint a zokni-szandál kombó a pasiknál.
2019. márc. 3. 10:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre bármin meglepődhetek, de nem befolyásol. Nekem mindegy mibe jön. Lényeg, mint ember, mint nő bejöjjön és jót tudjunk beszélgetni. Nem a ruhájával szeretnék ismerkedni.
2019. márc. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok különbözők. És a zokni-szandál is jól jön, túraszandál esetén, ha mondjuk túrázni mész, vagy ha kisebesedett a lábad, a zokni védi és elrejti a sebet.
2019. márc. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, csak szerinted.

-Szoknya, nőies.

-Farmer, örök divat.

2019. márc. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs vele baj. farmerszoknya és farmerszoknya között is van különbség.
2019. márc. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
Ízléstelen, mint minden, ami divatos. Önmagában nem lenne kizáró ok, de egy divatosan öltözködő nő általában buta, ami már kizáró ok.
2019. márc. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten imádom ha egy làny fekete harisnyát és farmerszoknyát vesz fel. Ízlések és pofonok.


F/23

2019. márc. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Kisestėlyiben vagy nagyestélyiben kellett volna menjen?
2019. márc. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
95%
Hogy ne lenne most divat a farmerszoknya? :D Érdemes körülnézni a különböző márkáknál és divatházaknál, kb. minden tavaszi kollekcióban megtalálható a farmerszoknya, a minitől egészen a földig érőig. A farmerszoknya egyébként örök divat, csak a fazonja változik. Most spec. a 80'as évek van még mindig divatban, magasabb derékkal. Azt meg szörnyen szánom, aki olyan kijelentést tett, miszerint csak a buta nők öltöznek csinosan, nyilván a jobban kinéző nőknél semmi esélyed, van ez így.
2019. márc. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
#18 Nem azt írtam, hogy a buta nők öltöznek csinosan, hanem hogy a buta nők öltöznek divatosan. A kettő eleve ellentmond egymásnak. Egy értelmes ember nem a divatot követi, hanem úgy öltözik, ahogy ő maga jónak ítéli, mert van saját, önálló véleménye.
2019. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"a buta nők öltöznek divatosan" - És honnan tudod így ránézésre, hogy azért öltözik divatosan, mert az az aktuális divat, vagy azért öltözik divatosan, mert alapból olyan a stílusa, és véletlenül pont az az aktuális divat is?

Én például szeretem a trapéz farmert, kényelmes viselet számomra, mert a sok mozgástól vastag a vádlim, így a csőnadrág fel sem jön rám. Ilyet hordtam a 90-es években is, ilyet hordtam a szűk csőgatya szezon idején, és ilyet hordok most is, amikor beharangozták, hogy visszatér a divatba (bár csak elvétve látok ilyet az üzletekben, mert ki akarják szórni a csőgatyákat...)

2019. márc. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!