Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem kiborító ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem kiborító ha egy nő farmerszoknyában érkezik randira?

Figyelt kérdés
Kb mint a zokni-szandál kombó a pasiknál.
2019. márc. 3. 10:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

"És honnan tudod így ránézésre, hogy azért öltözik divatosan, mert az az aktuális divat, vagy azért öltözik divatosan, mert alapból olyan a stílusa, és véletlenül pont az az aktuális divat is?"

Véletlen egybeesés lehet, de ahogy már írtam, ami divatos, az ízléstelen. Értelmes ember pedig nem öltözik ízléstelenül sem.

2019. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nyáron szerintem szuperül nézne ki szandál-papucsban mezítláb.
2019. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
"Véletlen egybeesés lehet, de ahogy már írtam, ami divatos, az ízléstelen." - Értem, tehát nekem hiába hozzátartozik a stílusomhoz a trapéz farmer már több évtizede, mert amikor éppen divatos, akkor abban az időszakban pont ízléstelen egyesek szerint, de amint kimegy a divatból, egyből ízléses lesz... :-D Gondold át ezt még egyszer, oké?
2019. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi a baj vele, én is hordok farmerszoknyát, mert szeretem. Harisnyával, egy jól megválasztott csizmával, és egy csinos, jó anyagból való felsővel igenis kényelmes, és jó viselet, ha nem akarsz túlöltözni, de nagyon sportosan sem akarsz kinézni (farmer-póló).

Miben ment volna a randira : köldökig kivágott kisestélyiben? Akkor meg az a baj, hogy k***vás.

Egyébként meg, én is abban mentem annak idején randizni, amiben jól éreztem magam, és ami a saját stílusom. Lehet, hogy épp a mai csajoknak nem divatos, de az engem baromira nem érdekel.

Lehet valami az utolsó divat szerinti, ha nem érzem jól benne magam, a fene megette az egészet.

Ha valaki csak ezért nem randizik velem, mert farmerszoknyában vagyok, az annyit is ért.

2019. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

vannak jó divatok is, nem csak a közönséges kilyuggatott farmer. pl. mikor a vörös köröm volt a divat, az nekem nagyon tetszett. nem a műköröm, hanem a sima vörös körömlakk. olyan egyszerű de nagyszerű, klasszikus, de mégis extravagáns.


amit ma klasszikus stílusnak hívunk, valaha az is újdonság volt, és divat.


farmerszoknyából is lehet rendkívül közönségeset, de kifejezetten szofisztikáltat is kapni.


amúgy nekem nem azon múlik, hogy kell-e nekem valaki, hogy aznap éppen mit vett föl. egy rossz ízlésű ember is lehet remek partner és egy stílusikon is lehet szörnyeteg.

2019. márc. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
#23 Szövegértés. Hol írtam olyat, hogy csak az lehet ízléstelen, ami éppen divatos?
2019. márc. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!