Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy olyan világban, ahol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan világban, ahol a feminizmus elég nagy népszerűségnek örvend a nők körében, a nők miért nem kezdeményeznek a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Miért nem jutott el a nők öntudatos gondolkodása odaáig, hogy a kezdeményezés jogával is éljenek? Biztos előfordul, hogy nő kezdeményez, de az a jellemzőbb manapság is, hogy arra várnak, hogy a kiszemelt férfi tegye meg az első lépést. Miért van ez manapság is így?

2019. márc. 4. 18:02
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
71%
És te kérdezo? Felveszed a feleséged nevét? Otthon maradsz gyesen?
2019. márc. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
79%

Én párszor kezdeményeztem még régen, mikor szingli voltam. Nem számoltam hányszor, annyira nem volt ritka. Soha nem volt sikerem, mindig megkaptam, hogy tapadós rbnc lehetek.

Nem mondom, hogy nem éri meg, és azt se, hogy ha szingli lennék, nem próbálnám meg újra... de valószínűnek tartom, hogy ez sok nőt elriaszt.

2019. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem is értem, hogy mondhatnak ilyeneket ezek az agyatlanok ahelyett, hogy értékelnék ezeknek a nőknek a bátorságát. Az ilyen szarságokkal riasztják el őket tényleg.

Na, hát mi is sokan pont az ilyenek miatt félünk kezdeményezni a nőknél, a durva visszautasítások kockázata miatt. Csak ugye, mi férfiak szívjuk meg mint az állat, mert tőlünk várja el a társadalom.

Hogyha az emberek tisztelnék egymást, akkor többen kezdeményeznének mindkét oldalról.

2019. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
63%

"Nem vagytok annyira sokfélék, mint gondolod."

De igen, csak te az internetet nem tajekozodasra hasznalod, hanem a tobbi nyomival hergelitek magatokat, hogy nektek milyen rossz.

Az atlagosnal semmit mondobb szo nincs. Ha baratom is kapott mar kosarat akkor atlagosnak szamit? Ha anyam sem kedvelte ot eloszor akkor meg mar egyenesen atlag alatti? Hat akkor en egy nagyon rendes lany vagyok, hogy megis szoba alltam vele. :D

2019. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
84%
Én se akarok férfi lenni, 52%os. De ugye, ilyen feltételekkel te se lennél nő. Akkor vajon miért akarunk előnyöket, a fene se érti. (nagyon jól tudod, csak teszed itt a hülyét)
2019. márc. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
73%
Igaziból nektek nem kell semmi, ami számotokra hátrányos. Pótanyuci kéne, aki 70 évesen is ágyba viszi a reggelit meg hogy minden az öletekbe hulljon. Szerintem csongessen is be az álomnőd, amíg a gép előtt ücsörögsz.
2019. márc. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
83%

"Nem értem hogy a nők miért nem jutottak el az öntudatos gondolkodás azon szintjére, hogy felismerjék, hogy ha nem akarják, hogy társadalmi szinten el legyenek nyomva, akkor nekik meguknak felajánlkozniuk nekünk. Ez már csak így fair. Ha azt akarod, hogy emberként kezeljenek, és nem valami másodrangú lényként akkor igenis erőltesd meg magadat és tegyél azoknak a kedvére, akiknek a kezében hatalom van. "


Amúgy nyugi, ki fognak kopni ezek a szerepek a társadalomból, de az még nem most lesz. Nem lehet több ezer évnyi szocializációt lehúzni a vécén csak azért, mert te körbe szeretnéd udvaroltatni magad, pláne egy olyan országban nem, ami mélyen konzervatív és ragaszkodik a régi szerepekhez.

2019. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
54%

Kezdeményezés: Azt elhiszem, hogy a férfiaknak tetszene, ha a nő is kezdeményezne, de tetszene-e akkor is, ha a nő nagyon ronda?

Más kérdés, hogy nagyra tartanád a bátorságát, ha a lányt rondának is tartod, de a férfikollégáid, vagy a csaj barátnői gáznak fogják tartani az egyoldalú nyomulást. Igaz, férfiaknál is kellemetlen az ilyen viszonzatlan érdeklődés, de nem annyira, mint nőknél.

2019. márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

"Ha baratom is kapott mar kosarat akkor atlagosnak szamit? Ha anyam sem kedvelte ot eloszor akkor meg mar egyenesen atlag alatti?"


Kosarat mindenki kap, kérdés, hogy mennyit. Azt kéne tudni, hogy 1. hogy néz ki, 2. hányszor volt sikeres nőknél, többször kapott-e igent, mint nemet.

2019. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
31%
38: nem lenne abban semmi "nyomulás", ha nem tetszene az illető, akkor elutasítanám szépen, ahogy említettem, a bátorságát nagyra értékelve. Ennyiből biztosan értene. És nem is lenne muszáj ezt megmondania a barátnőinek, ismerőseinek. De persze ez az adott helyzettől függene. Ez a mai kor marhasága, hogy még mindig vannak, akik "gáznak" tartják ezt.
2019. márc. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!