Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn ismerkedtünk meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn ismerkedtünk meg a pasival. Már egy hónapja levelezünk, msn-ezünk. Mennyi idő után "javallott" találkozni is az illetővel? Ti hogy szoktátok?

Figyelt kérdés
Szimpatikus,szoktunk nagyokat flörtölni meg húzni egymást...
2010. júl. 2. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:

legkevesebb:1hét

leghosszabb:1hónap


perszetiszta szituációban, nappal, nem édeskettesben találkozni először mert sok az idióta.

2010. júl. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez rajtatok áll....nálunk az elsö találkozás sok időbe telt a távolság miatt azóta is együtt vagyunk nagyon szeretem .

19/L

2010. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha már eléggé összeismerkedtetek, és úgy érzed, hogy érdemes találkozni, mert lehet jövője, akkor simán mehet. Csak először rendesen meg kell róla győződni, hogy normális meg nem pszichopata vagy ilyesmi.
2010. júl. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én 2hét után találkoztam a barátommal.

10.én leszünk félévesek.:)

2010. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Funktasztikus ***** válasza:
amikor mind 2 en uyg érzitej hoyg jó de azért minimum lelgyen 2 hét ismerkedés:D
2010. júl. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Timi: ) ***** válasza:

Egy hónap már szerintem bőven elég,de van aki 2 hét után is mer már találkozni az illetővel,

ha msn-en szimpatikus,nem csak a szexről dumál veled,akkor szerintem nyugodtan lehet hamarabb is.

Én is társkeresőn ismertem meg a páromat,és mi 1 hét beszélgetés" után találkoztunk: )

Azóta is együtt vagyunk,bízz a megérzéseidben: )

Sok sikert!

23/L

2010. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért kell hetekig msn-ni???? Az msn-en nem lehet a másikat megismerni!!! Egy hét után már lehet taliról beszélni....


20/F

2010. júl. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát én is 1 hét után találkoztam azzal az illetővel akivel most randizgatok.. bár még nem járunk.. mert 1szer talákoztunk csak.. de alakulóban van :)

de tényleg annál jobb minél hamarabb találkoztok.. mert akkor még megmarad az a varázs v mi :D

és valóban győzödj róla h az e akinek kiadja magát..

pl. a megbeszélt helyen találkozzatok.. de ugy h ő legyen ott előbb.. és messziről valahonnan keresd meg a szemeddel.. és menjen veled mondjuk tesód.. vagy haverod.. ne hogy vmi galiba legyen.. de mindenképpen nyilvános helyen.. ne pedig egy eldugott oduba..

2010. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem kb 1 hónap,bár ez párfüggő és nyilvánoshelyen :)
2010. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem olyan biztos, hogy ő az, akinek kiadja magát. Lehet, hogy vlm 45 éves perverz, és halálra akar kefélni. Camozz vele. Ha ő téll az, akiket a képeken látsz, akkor lehet, hogy tényleg az az. De legyél óvatos! És valami forgalmas helyen találkozzatok, például moziban, cukrászdában, étteremben, vagy kávézóban. És ha lehet, legyen a közelben valamilyen ismerősöd. Oké, lehet, hogy most túlreagálom, de nagyon veszélyesek is tudnak lenni, úgyhogy vigyázni kell velük.
2010. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!