Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Működőképes lehet, ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működőképes lehet, ha a nő ennyivel idősebb?

Figyelt kérdés
Működőképes lehet egy kapcsolat, ha a nő 8-10 évvel idősebb? Tegyük fel, hogy a nő 38, a férfi 29 éves.

2019. márc. 9. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Én biztos nem járnék tőlem 10 évvel idősebb nővel. Kövezzetek meg érte, de nekem minimum 10 évvel fiatalabb nő kell. Hozzáteszem hogy én is 10 évvel fiatalabbnak nézek ki a koromnál. 39F
2019. márc. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%

Nekem is minimum 5 évvel voltak fiatalabbak a barátnőim. A feleségemnél is ennyivel vagyok idősebb. Én is jóval fiatalabbnak nézek ki, egyszerűen egy idősebb nővel már komplexusaim lennének.


Amúgy a kérdésedre a válaszom az, hogy egyén válogatja, vagyis két emberen múlik a működőképesség. Erre nincs általános igazság.

2019. márc. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Én nőként egyszer megpróbáltam egy ilyen kapcsolatot, de csak rövid ideig működött. Bár itt nem a nagy korkülönbség volt a legnagyobb probléma....volt ettől jóval nagyobb.
2019. márc. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Soha nem volt fiatalabb párom (én vagyok a nő, a legnagyobb különbség fél év volt az ex-férjemmel az én javamra). Rendszerint 2-3 évvel idősebb srácokkal jártam.

Most egy 14 évvel fiatalabb férfival vagyok együtt. A kulcs az lehet, hogy nem látszik köztünk a korkülönbség. Én nagyon jó géneket örököltem, 34 helyett 24-nek nézek ki. 20 éves párom pedig idősebbnek tűnik, 25 körülinek. Nem viccelek, volt olyan, hogy őt nézték közülünk idősebbnek.

Mivel nem akarok gyereket és valószínűleg nem is lehetne, és a párom is azt mondja, ő sem akar (persze nála ez még változhat), így nincs igazi probléma kettőnk között. Én dolgozom, ő egyetemre jár. Annyit vagyunk együtt, amennyit tudunk. Nem sokára összeköltözünk. És persze az is benne van a dologban, hogy én nem vagyok átlagos 30-as (élem az életem, koncertekre járok, táncolni, túrázni, főzőtanfolyamra), ő pedig nem átlagos 20 éves (baromi intelligens és érett, ha nem lenne kielégítő partner szellemi szinten, nem működne ez köztünk).

Szóval szerintem ez nagyrészt eset függő. Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen fiatal párom lesz. De most, hogy így alakult az élet, nem furcsa a helyzet. Boldogok vagyunk és úgy tűnik, életképes a kapcsolat.

2019. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
4-es. 20 éves férfi??? :D :D :D 20 éves nagy gyerek inkább.
2019. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Az a nagy gyerek már is férfiasabb, mint te.
2019. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen.
2019. márc. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az lehet. Az exem 14 évvel volt idősebb és 2 évig voltunk együtt. A szakításunk oka pedig nem a korkülönbség volt.


28/F

2019. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha lehet még közös gyerek, akkor szerintem igen. Annyi éven át biztos, mint egy átlagházasság. De a gyerekről ne mondj le soha. Akkor se, ha nem akarsz. Fogalmad sincs, miről maradnál le. Mondom ezt nem egészen fiatal nőként egy jóval fiatalabb férfi szeretőjeként.
2019. márc. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van akinek igen, van akinek nem.
2019. márc. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!