Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire lehet működőképes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet működőképes egy kapcsolat, melyben a hölgy 13 évvel idősebb?

Figyelt kérdés

2016. jan. 15. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk a ferfi 60 a no meg 73 akkor tejesen. Ha a ferfi 10 a no meg 23 akkor lesznek problemak (a hatosagokkal is).
2016. jan. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A két félen múlik minden, máson nem!
2016. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
11 évvel fiatalabb a férjem, idén lesz a 9. házassági évfordulónk. Pont ugyanannyi esélyetek van a boldogságra és a boldogtalanságra is, mint bárki másnak, nem ezen múlik. Számít, de ha tudjátok kezelni, akkor nem akadály.
2016. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én 26 vagyok, Ő pedig 39.
2016. jan. 16. 09:57
 5/15 anonim ***** válasza:

Gyereke van a hölgynek vagy neked? Véglegesnek gondolnád a kapcsolatot? Mert ha csak az idejét rabolnád, akkor inkább bele se kezdj!


Írd be a szerelem topic keresőjébe a korkülönbség szót, kapsz rá elég kérdést, vegyesek a válaszok. De mind érdekesek, én beleolvasgattam, nem elvetendő a nagyobb korkülönbség. Persze, ebből ne általánosíts, de mégis vélemények.

2016. jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát minden működhet, csak el ne romoljon! (de én a te helyedben velem kezdenék):-) F/60
2016. jan. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nincs gyermeke, és én mindig véglegesen gondolom (régimódi vagyok). :-)
2016. jan. 22. 14:57
 8/15 anonim ***** válasza:
emeld már ki a kérdést, mert egy kissé engem is érdekel a téma.
2016. jan. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A hölggyel már beszéltél? Van párja? Nektek kell eldönteni, hogy vállaljátok-e egymást minden tekintetben. A környezet meg tud mérgezni egy jól működő kapcsolatot,a tiétek pedig nem a szokásos hétköznapi lenne...
2016. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ha mar igy rákérdeztél, akkor bizonytalan vagy. Tőletek függ, nem mástól.
2016. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!