Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kellek én így valakinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellek én így valakinek?

Figyelt kérdés
alacsony vagyok, kopasz, és sovány is.
2010. júl. 3. 09:09
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
de ha nincs gond azzal hogy ekkora vagyok akkor miért bántanak?? én kibirom hogy nebántsak mást! de engem mindig megbántanak, megaláznak mert pici vagyok. többször mondták rám hogy kopasz törpe.. eléggé rosszulesik.
2010. júl. 3. 09:36
 12/23 anonim ***** válasza:

Nem vagy túlzottan alacsony. Átlagos. Nem nőhet mindenki nagyra.

Persze nem kell feltétlen 180 centis modell-lányokkal kezdeni, van leglaább annyi aranyos, kisebb lány (150-160 cm körül).

Javaslom, hogy járj el gyúrni, kondizni, sportolj, akkor máris nagyobb lesz az érdeklődés körülötted.

2010. júl. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
gyúrjál és akkor nem gond az hogy kopasz vagy kigyúrt kopasz leszel már csak a BMW hiányzik :)
2010. júl. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
az én barátom is 170 cm, én 168 vagyok és imádom, hogy ilyen magas :) Pont jó ^^
2010. júl. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
egy másik hasonló kérdésnél irták többen hogy: a férfi 185 fölött kezdődik. akkor én mivagyok? senki?
2010. júl. 3. 10:03
 16/23 anonim ***** válasza:
Csak 165 vagyok, sohasem gyúrtam mégis 49,5% gyerektartást fizetek......
2010. júl. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Holdtündér ***** válasza:
Az én párom 171 cm. Szerintem te sem vagy alacsony. A nők átlagos magasságához tökéletes, szerintem. Én is 169 cm vagyok.
2010. júl. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ne haragudj már, de ez a legegyszerűbb... Siránkozni, hogy "jajj alacsony vagyok és nem kellek a nőknek". Először is nem a felszínes p*csáknál kellene próbálkozni, másodszor meg szedd össze magad és tegyél azért hogy férfinak tartsanak! Számtalan alacsony férfi van aki kell a nőknek, csak valószínűleg ők nem az önsajnálattal vannak elfoglalva. Bocs, de nekem úgy tűnik le se sz@rod a biztató válaszokat és a tanácsokat, egyszerűen nem látsz tovább annál, hogy nem vagy 185 centi magas. :S
2010. júl. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Funktasztikus ***** válasza:
ember mér lennél alacsony:D szedj fel pár kilót a csajok imádni fognak:D "kicsi és tömzsi leszel" magyarul nagy darab:D imádni fognak:D borotváldle ful kopaszra a fejed figyeld meg hogy kellenei fogsz nekik
2010. júl. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Kedves 10:32! Azért ez nem olyan egyszerű. Én is 175,rendszeresen kondizom --> nagydarab, és nyírt a fejem, de leszarnak a csajok. Szóval, hogy jó dumája legyen, és magabiztos stb. nagyon fontos mindezek mellet...
2010. júl. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!