Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szakítás után mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szakítás után mennyi idővel kezdtetek el randizni? Mikor volt utána párotok és mennyire maradttartós?

Figyelt kérdés
2019. márc. 22. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából mindig voltak érdeklődők akikről úgy gondoltam, hogy akár még lehet is belőle valami, szóval szakítás után elég hamar kezdtem mindig randizgatni. Hagytam azért 2-3 hónapot magamra meg hogy feldolgozzam, de ha volt olyan jelentkező akivel el tudtam képzelni kapcsolatot akkor nem hajtottam el csak mert most szakítottam. Nagyon ragaszkodó típus vagyok, tehát ha egy kapcsolatom véget ért akkor az már menthetetlen volt. Így azért könnyebb volt elengedni is. Ha a kapcsolat már nagyon rossz akkor az gyorsan megöli a szerelmet.

Az első szakításom után talán 2 hónappal ismertem meg a következő párom, akivel utána majdnem 3 évet voltunk együtt. Ahogy vele szakítottunk randiztam párszor, majd fél évvel utána megismertem a férjemet akivel 7 éve vagyunk együtt.

2019. márc. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Életem első szakítása után (3,5 éves kapcsolat volt) 4 hónappal jöttem össze egy férfival de nem volt tartós. 4 évig nem volt tartósan senki. Majd jött egy 1,5 éves kapcsolat. Ennek a vége után 8 hónappal lett párom, sajnos az se lett tartós.


28n

2019. márc. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!