Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nehéz az első csok/csokolózás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz az első csok/csokolózás?

Figyelt kérdés

ez elég furán hangzik ez a kérdés tudom de a fiú észre veszi , h a lány elöször csokolozik? Hogy kell csokolozni mi a lényege ?


bocs ezért a kérdésért


2008. nov. 10. 16:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ha már elég érett vagy hozzá, akkor az első csók valami olyan csodálatos érzés, hogy leírni is nehéz!


Ne problémázz azon, hogy tudod-e: egyrészt ösztönös, másrészt úgyse lehet nagyon elrontani (ha nem vadulsz, vagy nem merevedsz le). Öleld át, és ne nyálazd össze lehetőleg... ennyi. Ja: és ne figyelj közben (engedd el magad), meg ne várj tőle csodákat. Akkor tényleg csodálatos lesz.

2008. nov. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2008. nov. 10. 18:15
 13/20 anonim ***** válasza:
amikor én először csókolóztam az akkori barátommal, elsőnek nem is mertük a nyelves csókot... hanem mindig szájra puszi(13 évesek voltunk) és egyszer csak ő kezdeményezett, és szinte egymásba olvadtunk :) nagyon jó lesz, nem kell izgulni! ;)
2008. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én sem hittem el, hogy ösztönösen fog menni, de mégis így történt. Mondjuk a srác állati jól csókolt , csak ráhagytam magam pár másodpercig, utána már belejöttem. Nagyon kellemes volt. Sőt, a végén alig akarta elhinni, hogy ez volt az első nekem, ugyanis szerinte jól csókolok... :) Jót tett az önbizalmamnak olyannyira, hogy utána meg már én kezdeményeztem.
2008. nov. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a vállaszokat most valahogy több önbizalmam van:D
2008. nov. 11. 17:49
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 és fél voltam..és annyira féltem hogy igazából konkrétan észre sem vettem h csókolozunk:) pedig hosszu percekig tartott:)De nagyon nagyon finom volt, főleg miután megnyugodtam h igen ez az volt és méág élekXD
2008. nov. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
hehe :) olyan jó mások véleményét elolvasni meg , h nekik mien votl az első:D
2008. nov. 13. 13:51
 18/20 anonim ***** válasza:
áhhhh a pasimmal imádok csókolózni ne izgulj nagyon jó érzés...:).és az majd csak úgy jön magától..:D Sok szerencsét..:D
2009. márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

nekem az első nem történt még meg mert 12 évesen összejártunk egy haverommal aztán elkezdett leveleket írni meg minden aztán többet találkoztunk és aztán egyszer leakart smárolni és nem tudtam mit tegyek aztán férre húztam a fejem :P tudtam h gáz de nem éreztem úgy vele szeretném az elsőt kicsik voltunk még de azt éreztem nem ő az... azóta mikor összefutunk mindig gáz oan furi érzés... de már másik történet csak arra akartam kilyukadni érezni fogod ha nem ő az vagy ha ő az

15/L

2009. aug. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Szia!

Én tegnap este csókolóztam először.Uuhh eszméletlen béna voltam, de a pasim nagyon jól tud csókolni :)

Azt mondta, hogy majd megtanít, de másodszorra már nekem is sokkal jobban ment. :) tudod: gyakorlat teszi a mestert! :))

14/L

2011. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!