Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félénk fiúk! Hogyan lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk fiúk! Hogyan lehet a leghatékonyabban közeledni hozzátok?

Figyelt kérdés

Kérdésemet elsősorban az olyan fiúkhoz intézném, akiknek 30 évesen sem volt még barátnője, visszahúzódóak és zárkózottak.

Tetszik egy ilyen fiú, de nem akarok nyíltan közeledni hozzá, mert egyrészt egy helyen dolgozunk, másrészt félek, elutasítana.

Hogyan tudnám elcsábítani? ELőfordult már veletek, hogy bejött valaki, de mivel azt hittétek esélyetek sem lenne, nem is gondoltatok úgy rá?



2019. ápr. 4. 18:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Volt már, hogy odagurult hozzám munkahelyen, és összeért a karunk, nem húzódott el. Ez kétszer is megtörtént. Aztán volt, hogy én gurultam oda, és picit hozzáértem a lábammal a lábához, akkor arrébb húzódott.

A bensőséges témák alatt mit kell érteni?

2019. ápr. 4. 19:40
 12/16 anonim ***** válasza:
Akkor neked kell a kezedbe venni a gyeplőt! Hívd el valahová programozni!
2019. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Rockarc ***** válasza:

Nem veletlenul van egyedul. Mast sem tudott felszedni, teged sem fog. Pedig a szandekod megvan ra, megse fog menni. Itt az a kerdes, hogy te hajlando vagy-e felszedni, vagy sem.


A kesobbiekben is problemak lesznek vele. Donteskeptelen, nem tud kiallni magaert, hezital, megalkuvo stb. Te fogod a donteseket hozni szinte mindenben, o alkalmazkodik hozzad. Ez egy dararig talan jo lesz, anyakiralynonek erezheted magad, de aztan azt veszed eszre magadon, hogy te vagy a ferfi a kapcsolatban, es akkor majd magadat fogod atkozni, hiszen tudtad, hogy o ilyen.


Szerintem maradj meg a csabitasnal, tobbet nem tudsz tenni. Ha arra nem ugrik, akkor jobb, ha magara hagyod.


43F

2019. ápr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sosem mertem közeledni a lányokhoz, a lányok közeledését (ha volt) pedig sosem vettem észre. A vállsimogatásból vagy az egyértelmű közlésből biztosan érteném, de talán felfognám akkor is, ha elhívnál kávézni, vagy kitalálnál valami olyan programot, ahol együtt lehetünk és egymásra figyelhetünk. Még azonban ekkor is esélyes, hogy "oldalba kell rúgnod" és úgy megérteném, mit szeretnél, bár ehhez már nagyon idióta kell legyek, hogy ne vegyem észre. De aztán... szembe kell nézned vele, hogy sosem volt barátnőm, halálosan béna vagyok a lányoknál, így nem tudok semmit a flörtölésről, kapcsolatok kialakításáról. Egyet tudok csak, hiányzik egy nő az életemből.
2019. ápr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
63%

Ugyanez a helyzet volt nálam.

Elég sokat kereste a társaságomat a lány, sokat beszélgettünk. Voltak érintések, szemezés, aztán látta hogy én nem merek tovább lépni, egyszer csak megkérdezte hogy nem viszem-e el egy x közös programra? :)

Aztán később már én hívtam el.

Úgyhogy szerintem ha amúgy is találkozgattok már akkor jó úton haladtok. Csak töltsetek sok időt együtt, és fog alakulni. Aztán ha nem kapcsol a srác meg is csókolhatod, velem is így volt, nem tiltakoztam.

2019. ápr. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

És ha amúgy nem gyakran keresi a társaságom? Se online se személyesen, az gondot jelent?

Ahogy írtam, kb 1 hónapja vagyunk napi kapcsolatban, addig nem sokat szóltunk egymáshoz. Most talán eljutottunk addig, hogy természetesnek veszi, hogy vele és az ő haverjával megyek ki ebédelni.

2019. ápr. 5. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!