Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy ne érezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne érezzem magam ennyire magányosnak!?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy közvetlen típus. Nehezen ismerkedem, de azért próbálkozok. Társkereső oldalon is fent vagyok, de mindhiába. Semmi..


21/L



2019. ápr. 6. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem hiszem, hogy erre lenne opcionálisan jó megoldás. Én most akartam kiírni egy kérdést egy hasonló problémával kapcsolatban..


Egyébként esetedben lehet segítene, ha ismerkednél és közvetlen lennél.

2019. ápr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha már ismerkedsz... Beszélgess a próbálkozókkal? :D Majd itt kapsz pár privátot.
2019. ápr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nekem ebből a kérdésből nem tiszta, hogy most pasit keresel, vagy barátokat?
2019. ápr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert az olyan könnyű egy introvertált személyiségnek mint amilyen én is vagyok.
2019. ápr. 6. 23:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el a gátakat, mi bajod történhet, ha ismerkedsz? Lesz maximum pár kellemetlen pillanatod amire az ég világon senki nem fog emlékezni pár nap múlva. (Persze rajtad kívül.)


Azért, mert introvertált vagy, még nem kell magadba zárkózni és elképzelt gátakat teremteni magadnak.

2019. ápr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nőjünk már ki ebből az introvertáltas szövegből. Amióta elterjedt a szó, mindenki szereti ráhúzni a negatívumait.

Sikerült kiírnod ezt a kérdést? Igen. Na, ugyanennyiből áll neten válaszolni valakinek.

2019. ápr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha a kérdező is olyan, mint én, akkor nehezen fog a neten kialakítani kapcsolatokat. Tegyük félre azt a több száz embert, aki balra húzott Tinderen, figyelmen kívül hagyta az elküldött üzenetem a Facebookon, sőt letiltott. Koncentráljunk arra az 5 emberre, akivel volt esélyem az évek során beszélgetésbe kezdeni a neten. Nem tudok a neten beszélgetni senkivel. Tanácsokat könnyű osztogatni, de nehéz megérteni egy másik ember gondolkodását, aki valamiért az életében nem tudott ismerkedni. Van egy lány, semmi komolyabbról nem tudtunk beszélgenti, kb. egy hónapja pedig nem írtam, mert nem tudok mit írni. Nehéz elhinni a kérdező magányát, szerintem magányos nő nem létezik, férfiak próbálják most is privátban becserkészni. Ott valami nagy probléma van, ha semmi sem jön össze egy nőnek.
2019. ápr. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Talán azért mert biszex vagyok.
2019. ápr. 7. 00:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezzel most még szimpatikusabb lettél.
2019. ápr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az illatos uti kutyamenhely munkatarsat keres. A kutyak a legjobb tarsasag.
2019. ápr. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!