Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan érezzem magam kevésbé...

Elio kérdése:

Hogyan érezzem magam kevésbé magányosnak?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 15. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem keress a neten hozzad hasonlokat! Akar itt is, csak ird ide h F vagy L es a korodat. Tok sok jofej ember van itt! :)
2018. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vegyél kutyát / macskát.

De a legjobb lenne, ha szereznél haverokat

2018. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
# 1 Rengeteg kérdést írtam ki ide.Lehetettlen itt barátkozni.Elsütitek az általános témákat kérdéseket és kifújt.Vagy valami furcsa alakot fogsz ki.Konkrétan olyan emberrek is találkoztam aki 2 nap beszélgetés után pénzt próbált meg kérni...
2018. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 jani273 ***** válasza:
A magany belolrol jon. Lehet 100 baratod akkor is maganyos leszel. Belolrol keresd az okot es a megoldast.
2018. ápr. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, tisztában vagyok azzal, hogy belülről fakad, hiszen vannak barátaim, nem kéne ennyire magányosnak, és elhagyatottnak éreznem magamat. Az oka feltehetőleg a depresszióm, csak nem igazán tudok már valamit is tenni ellene, minden praktikából kifogytam :/ pedig most kéne igazán élnem, és jól érezni magamat, 18 éves vagyok, nem begubózva kéne élnem
2018. ápr. 16. 07:58
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon sajnálom, ismerem az érzést, amikor lett egy kiskutyám, s sokat vittem le, először a szobatisztaságra szoktatás miatt, később már ismerős kutyások miatt,s itt a faceon is rengeteg kutyás ismerős lett, azóta is kettővel napi levelezésben vagyunk, 12 éve! Próbáld meg! Eleve a kiskutya szeretete gyógyít!
2018. ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Menj ek klubokba, eseményekre , amelyek érdekelnek.

(Nyelvtanulás csoport, tánccsoport, táncház, stb.. ) Bármire , ami érdekel.


A neten is sok csoportot lehet találni.


Van egy "Túratárs" elnevezésű csoport, ott túrázni lehet.


A legtöbb akkor jó, ha szingli vagy és imerkedni is akarsz.


Ha már családos vagy, akkor nehezebb. Szinte semmi sincs, ami működne, nagyon nehéz új ismerősöket/barátokat megismerni.

2018. ápr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 xxxcsillag ***** válasza:
Iratkozz be egy természet járó szakosztályba.Ott találsz barátokat és jó programokat is.
2018. ápr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az jó ötlet, hogy iratkozzál be egy természetjáró szakosztályba. De ha vannak barátaid is, mint írod,akkor nem lehet,hogy rosszul választottad ki őket, és valójában lelkileg nem állnak hozzád közel? Vagy elmehetnél egy pszichológushoz is.
2018. ápr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!