Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Korai fázisban normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai fázisban normális ha bejelenti a srác hogy mikor fog szexelni az exével?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy sráccal akit nagyon kedvelek, de lefeküdni még nem szeretnék vele. Nem beszéltünk még róla hogy ki mit vár ettől az egésztől, vagy hogy egymás mellett mással ki mit csinálhat, pont ezért vagyok most "bajban". Mondta ugyanis tegnap hogy erre a hétre hívta az exe szexelni. Nagyon fáj, pedig tudom hogy semmi közöm hozzá, meg nem tudom befolyásolni. Fogalmam sincs egyébként hogy a srác fog-e menni, amikor próbáltam róla beszélni elpoénkodta az egészet. Odáig se jutottunk el hogy rákérdezzek. Mondhatjuk hogy összevesztünk, azóta nem is igazán beszélünk. Őszintén, van még értelme foglalkozni vele? Sose voltam még ilyen helyzetben, nagyon tanácstalan vagyok
2019. ápr. 8. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
még mivel tudna megalázni a pasas, mire rájönnél, hogy ez mennyire gáz?
2019. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Éérdekes szitu... Konkrétan szexelget az exszel, nos akkor konkrétan tartják még a kapcsolatot, így akkor konkrétan nincs is szüksége rád, meg úgy senki másra sem. Én szép csendben elfelejtenék írni a srácnak a továbbiakban, magamban további sok boldogságot kívánva. Remélem Te is ezt teszed.
2019. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kis önértékelési gondod ugye? Csávót pattintsd le, kúrogassa nyugodtan az exét. Te meg dolgozz kicsit magadon, mert nem normális, hogy ennyire nem tartod magad semmire.
2019. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Ha én lennék ilyen helyzetben, részemről nem lenne több randi.


Nem tudnék komolyan venni sem olyan férfit, a összejár az exével szexelni, sem olyat, aki egy manipulatív játszma részeként dobja be ezt ismerkedés közben, függetlenül attól, hogy mit tesz az exével és mit nem.


Ha eddig tetszett volna és szimpatikus lett volna, nyilván szarul érintene a dolog lelkileg, de az ilyentől jobb minél előbb megszabadulni pont azért, mert minél inkább belemennék érzelmileg ebbe a kapcsolatba, annál jobban fájna azzal szembesülni, hogy a másik fél még fél lábbal - és a farkával - egy másik kapcsolatban ragadt.


Én is akkor kezdek ismerkedésbe, ha már ténylegesen lezártam az előző kapcsolatomat, és feldolgoztam a szakítást. Aki erre nem képes, azzal nem egymást keressük.

2019. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kívülállóként a legjobb tanácsom az, hogy soha többet ne találkozz vele és az egész kapcsolatot felejtsd el vele.


Ezek alapján teljesen komolytalanul áll a kapcsolatotokhoz, nem jelentesz neki semmit.


Lépj tovább es keress valaki mást, aki megbecsül és emiatt megérdemel téged!

2019. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: nem. Ha szexelnek akkor nem az exe, hanem a mostani barátnő, akit esetleg megcsalna veled, de valószínűleg nem hagyna el érted.
2019. ápr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Gáz... Hanyagolnod kellene ezt a történetet.
2019. ápr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

Kerüld el!

Ha valakivel alakul valami, akkor addig nem szexelek mással,ez alap.

2019. ápr. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Összegezzük. Nem volt megbeszélve, hogy ki mit keres. Te úgy gondolod komoly valami lehet ebből, de erről nem beszéltél.

Ő közölte őszintén, hogy mit fog csinálni.

Erre te megsétődsz.

Na akkor mi itt a bibi? Ennyi erővel ha szomszéd srác feküdne le valakivel, az is ilyen szarul esne?

Mert kb. ezen a szinten vagy.

2019. ápr. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Korai fázisban normális ha bejelenti ..."

Inkább korán jelentse be, mint későn vagy soha. Az értékrendje lehet elítélendő, de legalább korrekten megmondja. Te meg így eldöntheted, kell-e ez neked, vagy sem.

2019. ápr. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!