Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, most őszintén, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, most őszintén, miért változtassak a pofátlan viselkedésemen?

Figyelt kérdés

Egy pofátlan alak vagyok, de végtelenül, egy igazi s*ggf-j. Nem volt ám ez mindig így, az évek alatt fokozatosan lettem azzá. Hogy miért? Nagyon egyszerű: a nőknek ez kell.

Pénzem mindig volt, az arcom mindig helyes volt, mégis volt idő, amikor rám se szartak a nők, mert én 18 évesen még egy kedves,naiv,barátságos ember voltam, aztán összetörték a szívemet sokszor egymás után és egyre jobban megkeményedtem. Mostanra egy végtelenül flegma,öntörvényű,nagypofájú alak lett belőlem és le se tudom vakarni magamról a nőket.

Néha megesik, h találkozom olyan lánnyal, akibe nagyon belezúgok és akkor vele tényleg nagyon figyelmes leszek, na az ilyen lányok mindig lepattintanak, hiába jöttem be nekik elsőre, amíg pofátlan voltam velük.


Komolyan én lennék a legbdoldogabb, ha kedves lehetnék a nőkkel, nem örülök neki, h csak ezzel a bunkósággal tudom őket megtartani. De eddig 100%-ban ha kedves voltam, megnyíltam, megmutattam egy lányak a belső érzékeny énemet, akkor ki lettem röhögve,el lettem küldve, vagy legalábbis onnantól már nem voltam érdekes számukra.


2019. ápr. 13. 12:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz az élet.. :)
2019. ápr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerepet játszol mások kedvéért, akkor lemondasz arról, hogy önmagadért szeressen valaki. Akkor csak a szerepedet szeretik.
2019. ápr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hát igen, de így legalább mindig van kivel dugni. Nem pedig otthon a sarokban szomorkodom.
2019. ápr. 13. 12:55
 4/23 A kérdező kommentje:
A valódi énemet csak azoknak mutatom meg, akikhez én is érzelmileg kötődöm, de eddig senki se volt arra kíváncsi.
2019. ápr. 13. 12:56
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Őszintén szánalmasnak tartom, hogy neked az ilyen érzelemmentes "dugás", meg színjátszás, bunkóskodás többet ér, mint normális emberként élni egy független életet, amiben benne van az esély, hogy igazi társra lelsz.
2019. ápr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ha találkozom olyan lánnyal, akivel el tudnám képzelni a normális életet, azzal mindig kedves normális vagyok, magamat adom, és mindig le vagyok pattintva. Szóval én nem zárkózom el a normális élettől, csak amíg ez nem jön össze, addig vannak azért szükségleteim.
2019. ápr. 13. 13:03
 7/23 anonim ***** válasza:
28%
Sajnos ez egy ilyen világ, talán vannak olyan nők akiknek bejönne a valódi éned, de hát azok olyanok is, úgy hogy egy bizonyos szinjatek kötelező, ez van. Van egy haverom bárkit felszed, egyszer volt szerelmes, na ő nem is jött össze neki :D én is ha leszarok valakit, köcsög vagyok, hirtelen keresnek, ha kedves vagyok, érdeklődő akkor még húzzak a francba, mindezt ugyanannál a lánynál, szóval mostmár szemét, érdektelen leszek mindegyikkel.
2019. ápr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
Így van ez, ha valakit a farka irányít, nem az intelligenciája... Én maradok értelmes EMBER.
2019. ápr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
32%
Mármint azokkal akik engem érdekelnek, csak hát ha szeret is az ember valakit, mindegy keménynek, ridegnek kell lenni, az a férfias.
2019. ápr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"Én maradok értelmes EMBER."


Mármint szűz?:D

2019. ápr. 13. 13:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!