Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan változtassak a viselked...

Starboy1 kérdése:

Hogyan változtassak a viselkedésemen?

Figyelt kérdés
Anyukámat teljesen kikészitem,nemtudok normálisan viselkedni vele valamikor igen valamikor nem, nem akarom a sirba vinni.sok ember megutál a stilusom miatt és senki nem szeret édesanyámon kivül.Képtelen vagyok elmenni dolgozni még akár 4 órába is.mindig máshogy gondolkodom dolgokról,gyakran elfelejtek dolgokat,sértődékeny vagyok szorongós tipus,barátnőm még nem is volt igazán de már nem is várom hogy legyen.paranoid skizofréniával diagolnak meg rögeszmés betegséggel,szedek gyógyszereket de ígyse vagyok valami jól,alig eszek egésznap a gép elött ülök szinte,ugyanazokat a dolgokat csinálom állandoan,lusta vagyok mindenhez erőtlen beteg.gyakran ingadozik a hangulatom és a halálon gondolkozom már.Az orvosom nem képes velem váltani néhány szót annyit megkérdez hogy telt a napom,csúnyán viselkedik velem azt se tudja mit mire ad mégis felállitja a skizofrénia diagnozist.van egy lány aki tetszik nagyon szerintem szerelmes is vagyok belé de őt nem különösebben érdeklem,ráírok facebook on és le offol nem ír vissza,csak ritkán. Ennyi öröm járhatna nekem hogy járna velem végre egy nő de még ennyi se , fáj az élet :( 26/F
2017. szept. 20. 17:50
 1/2 anonim válasza:
Erőltesd meg magad és keress egy jó elfoglaltságot. És viselkedj úgy másokkal ahogyan te is elvárod, hogy viselkedjenek veled! :)
2017. szept. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha szereted őt, tegyél érte. Keress munkát, kicsit modoráld meg magad. (így a betegséged mellett minden nem tudom milyen könnyen kivitelezhető, de ha olyan jó a dokid ahogy leírod lehet nem is ezekben szenvedsz, szóval ne skatulyázd be magad, ne tudd előre mire vagy képes és mire nem)

A lányok többsége nincs oda azért akinek se munkája és épp nem is tanul, csak otthon gépezik.

Viszont egy olyan sráccal, aki ebből az állapotból összeszedte magát és jutott valamire majd azt meg is tartotta (szóval nem azt csinálod, hogy rendbe hozod az életed, összejöttök, aztán hagyod magad visszacsúszni!) már sokkal szívesebben összejön egy lány.

Döntsd el, hogy mit akarsz és állj neki. Nehéz lesz, de még idén sok lépés teljesíthető.

2017. okt. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!