Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon tobbet akarhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tobbet akarhat?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldonteni hogy a fiu baratom mit erez irantam. Eleg nagy tarsasagi ember sok lany baratja van es imad emberekkel beszelni, erdeklodo, gondolkodo szemely. Az elmult idokben gyakran irogat es emlitette hogy jobban meg akar ismerni talalkozni es beszelni velem. Volt mar arra eset hogy keso este megemlitette mar nehanyszor hogy tobbszor az eszebe voltam a nap vagy gondolt ram. Kovetkezo talalkankat randinak hivta, de ezt az egeszet en inditottam el meg anno hogy mikor lesz a kovetkezo randikank?...de mint barat, es ez ugy is tortent akkor. Viszont a minap is teljesen baratkent kezelt a suliban, de olykor sokszor emliti a nevem, es akar tobbet is beletudok kepzelni. De el vagyok bizonytalanodva es nem tudom hogy tisztazzam ezt vele, mivel en meg kedvelem. Felek az elutasitastol.

2019. ápr. 16. 19:34
 1/2 Rockarc ***** válasza:

A viselkedese alapjan tobbet akarhat, de toketlenkedik. Kicsit erthetetlen mert a randis utalasodnak at kellett volna mennie. Elobb utobb csak kinyogi, hogy mit szeretne.


43F

2019. ápr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tacolife válasza:
Egyszerűen meg is kérdezheted tőle, hogy mik a szándékai és akkor nem kell találgatni. :D
2019. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!