Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha beszélnétek 1 lánnyal több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beszélnétek 1 lánnyal több mint 1 hónapja, találkoztatok is az elején, de a többi találka nem jött össze nem miattatok, de felhozta, hogy legközelebb 2 hét múlva találkoznátok, ti elmennetek, vagy hagynátok a francba?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 01:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Amennyire ismerem így, még mástól függ, és elég szigorúan van otthon tartva, főleg így a vizsgák miatt nem igazán mehet sehova, talán itt meg is válaszoltam azt, ami a kérdésemnek volt a szándéka.


A 2. találkát ő mondta le, a 3.-at pedig 1 megfázás miatt szintén ő, mert elég durván beteg volt. Így ajánlotta fel az újat, mert elvileg ott ő tuti ráér és az események miatt akár egész napos program is lehet belőle.


Azért is vagyok kiábrándulva lassan az egészből, mert én sem tudom, hogy ténylegesen lesz-e belőle valami, de ha mást nem, akkor maximum ez volt az utolsó dolog, amit bevettem.

Én sem érek rá minden nap, sőt.. a hétvégémet is úgy kell alakítani, hogy 1 héttel szólok legalább, hogy nem tudok jönni, így már 2-3 hétvégét mondtam le kb feleslegesen, és eléggé megjegyzik.


Amúgy nem vagyok türelmetlen, csak lassan én nem tudom, hogy mit tegyek. :)

2019. ápr. 17. 14:58
 12/14 anonim ***** válasza:

A 11. válaszod miatt kérdezem:

Akkor mit hisztizel itt? Keményen van otthon fogva, vizsgaidőszak, akkor meg? Nem azért mondta le, mert nem akarna veled találkozni, de te máris kombinálsz.


"Azért is vagyok kiábrándulva lassan az egészből, mert én sem tudom, hogy ténylegesen lesz-e belőle valami, de ha mást nem, akkor maximum ez volt az utolsó dolog, amit bevettem."

Mit vettél te be utoljára? A nagy képzelgésedet?

Akkor ne kezdj tanuló diákkal, hanem dolgozó nővel, ennyi, ha már problémázol. De még mielőtt ismerkedsz, kérd ki a másik félnek a havi beosztását, hogy még véletlenül se ess bele ugyanebbe a hibába, mint most!


Ja, persze, nem vagy türelmetlen, de megértő és toleráns se!

2019. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Semmi hiszti nincs, csak csupán annyi, hogy van még 1-2 dolog, amit nem írtam ide le és így másnak másképp esik le.


Azt arra írtam, hogy ha lemondaná ezt is, akkor lehet, hogy érdemes lenne hagyni az egészet. Amúgy van olyan ismerősöm is, aki az eleje óta azt mondogatja, hogy valószínűleg hazudozik, de én ugye bízok benne, hogy tényleg csak nem engedik el.


Köszi, ezért is szeretem ezt az oldalt, mert itt van, aki helyre tud pofozni 1-2 mondattal, amit rosszul láttam eddig, és más, új szempontokból megközelíteni az egészet.


Nem problémázok, ezért is írtam ide ki azt, amit, mert kíváncsi voltam más szemszögből is a dolgokra.

2019. ápr. 17. 15:36
 14/14 anonim ***** válasza:
Engem egy pasi 2 hónapja várat. Leírva még szánalmasabb, mint ahogy érzem magam.
2019. ápr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!