Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti melyiket választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyiket választanátok annak érdekében, hogy tetszetek a lányoknak?

Figyelt kérdés

Amíg volt rajtam 10 kilo felesleg jobban megnéztek, jobban reagáltak a közeledésemre mivel az arcom ki volt telve (alapesetben vékony, kicsit beesett) ám ez azzal járt hogy volt egy kis pocakom amit viszont én nem szerettem.


Ti melyiket választanátok, lapos has nem túl előnyos arc vagy pocak de előnyösebb arc?


2019. ápr. 24. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem előnyösebb arc. Én azt választanám.


Másrészt a pocakon lehet időközben formálni, de az arc adott, azon nem...

2019. ápr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1


De azt mondom, hogy ha a pocakom leadom az arcomról is lemegy minden és túl vékony lesz. Az arcom csak akkor vonzó ha súlyfelesleg van rajtam.

2019. ápr. 24. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!