Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik fiút választanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Két férfi is udvarolgat nekem. Mielőtt még jönnének az olyan válaszok, h "amelyiknek több pénze van", leszögezném, h nálam ez nem szempont, egyébként meg mind2 fiú nagyon jól áll anyagilag.


#1 Nagyon intelligens, kedves, jó modorú, sokat bókol, igazi úriember, teljesen normális, figyelmes, jó pozícióban dolgozik, az emberek általában szeretik, de belül egy kicsit felszínes. Az érzelmei nem túl mélyek, de ettől függetlenül egy mintaember, tényleg semmi hibát nem tudok benne találni, de néha mégis úgy érzem, mintha valami hiányozna belőle csak nem tudom megmagyarázni. Mellette tuti, hogy nagyon nyugodt és biztos életem lenne. Hogyha a 9 féle karaktertípusba kéne besorolnom, akkor ő amolyan "lawful neutral"karakter.


#2 Aztán most megismerkedtem egy másik fiúval is, ő egészen más, amikor először megláttam és egymás szemébe néztünk teljesen magával ragadott, de személyiségre nem volt ilyen szimpatikus, tipikus aranyifjú, elkényeztetett nagyképű burzsujfiúnak tűnt, de aztán ahogy jobban megismertem kiderült, hogy legbelül nagyon mély érzésű és jószívű, sokkal jobb ember, mint amilyennek látszik, ő is nagyon intelligens, de sokkal szabadelvűbb, inkább olyan munkákat csinál, amit szeret. Az ő karaktertípusa pedig amolyan "chaotic good".


2018. okt. 14. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Csukd be a szemed és képzeld azt hogy holnap ha felkellsz már egyikük sem létezik. Ki után "kapnál", kinek az elrünése rendítene meg jobban?


Felesleg a fiúkat itt külön kielemezni, a kérdés szempotjából lényegtelen kik ők, mik ők. Ha a szíved egyértelműen húz valamelyik felé akkor az a válasz.

Ha midegyik egyenlő ... az is válasz. Hogy egyik se fogott "csak" tetszenek.

2018. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyiket se.
2018. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik, hogy a másodikat szeretnéd inkább, de az elsőt tartanád jó döntésnek.
2018. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hosszú, nem olvastam végig. Tanácsom az, hogy dönts bölcsen!
2018. okt. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt válaszd, amelyikhez jobban vonzódsz.

Leírás alapján nekem a 2. tűnik bejövősnek.

2018. okt. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szóval ha mi az #1-t választanánk, akkor mellette döntesz, ha a #2-t, akkor meg a másik mellett? Ha meg zátonyra fut a kapcsolat, akkor is visszajössz ide köpködni?


"lawful neutral" meg "chaotic good" - kész röhej XD Tényleg itt tartunk szellemileg? Tényleg ennyire elcseszett az emberek gondolkodása?


Egyébként pedig de, pont a pénz határozza meg a gondolkodásod, mert attól félsz, hogy ha az elsőt választod, akkor sivár lesz a kapcsolatod érzelmi világa, ha a másodikat, akkor meg kénytelen leszel te is gürizni vagy éppen közel se élhetsz/élhettek olyan nagy lábon, mint az elsővel (de legalább lángolni fog minden egészen addig, míg rád nem un).

2018. okt. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak szólok, hogy a #2 az sokkal gazdagabb, mint az #1, mert ő eleve ilyen burzsuj család gyermeke. Csak az #1-nek kiszámítható élete és jövedelme van, míg a #2 az sokkal kaotikusabb, ő mindig azt csinálja, amihez kedve van, persze ő megteheti.
2018. okt. 14. 17:40
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
remélem koppansz egyet te aranyáso pitsa
2018. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. személyisége sokkal szimpatikusabb, és te is írtad, hogy vele van meg igazán a kémia.
2018. okt. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!