Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes lettem a 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a 16 éves tanítványomba. Mit tegyek? (25F)

Figyelt kérdés

Közgáz msc-re járok, és részmunkaidős óraadó vagyok egy közgazdasági szakgimnáziumban.

Van egy lány, akivel nagyon meg van a kémia, forr a levegő köztünk. Mindig amikor odaad egy papírt, vagy bármit, akkor végigsimítjuk egymás kezét. Többször adott már puszit ürügyekkel, ekkor 2-3 másodbercig is ott tartotta a száját az arcomon. Nagyon angyali arca van, főleg amikor befonja a haját. Kerek pofija van és szép teste. Nem fétisem a fiatal lányok, eddig 3 év volt a legdurvább korkülönbség, de ő nagyon megfogott.

Tőbbször ír messengeren, mindenemet lájkolja facebookon, instagramon. Állandóan néz, mosolyog rám.

Tudom, hogy ez nagyon etikátlan, de nem tudom meddig bírom ezt még.



2019. ápr. 28. 22:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Menj át másik iskolába, mert az egy dolog, hogy etikátlan de a munkádba is kerülhet, és igen csak rásütheti a bélyegét a karrieredre, ha tanárként diákkal kavarsz.
2019. ápr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nem akarok tanár lenni
2019. ápr. 28. 22:41
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
Ha ez a kérdés komoly, és te itt kérdezed, hogy kanolj-e, akkor nálad van baj nem kevés!
2019. ápr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Hagyd békén. Majd ha esetleg már nem tanítod és még érdekel akkor próbálkozz be nála. Egyáltalán azt sem értem minek hergeled magad és bíztatod a kiscsajt azzal, hogy elfogadod a puszit, hogy közösségi oldalakon tartod vele a kapcsolatot. Ezzel magaddal szúrsz ki.


Nekem volt egy tanárom gimiben, akin évekig láttam, hogy odáig volt értem.De ő sosem keresett semmilyen ürüggyel iskolán kívül, egy ujjal sem ért hozzám. Aztán mikor leérettségiztem bepróbálkozott nálam, de én nem akartam tőle semmit. Azt viszont emberileg becsültem benne, hogy ennyire normálisan kezelte a helyzetet.

2019. ápr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Én értem hogy te tanárként nem fogsz dolgozni, de az a tény hogy te tanárként diákkal kavartál önmagában se jó pont az “önéletrajzodban”. Az ilyennek meg gyorsan híre megy.
2019. ápr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Először is közgáz msc-vel ne alulfizetett közszolga legyél, hanem menj át a versenyszférába. Ott már mindenkit hidegen fog hagyni, hogy 16 évest, 50 évest, fiút, lányt vagy esetleg egy kecskét dugsz-e.
2019. ápr. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
Szomorú hogy ilyen gondolkodással valaki közgazdász lehet és főleg az hogy tanít.
2019. ápr. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Ilyenkor váltson az ember munkahelyet, de qrva sürgősen!


Ilyenkor veszélyben nem csak az állásod, a jövőd is, ha kitudódik, hogy diákkal kavartál, amiért képesek az emberek még jobban megkövezni, mint egy gyilkosságért.

2019. ápr. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
16%

Akkor húzd meg jó csattogósan.

32/f

2019. ápr. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
Pf. Az ilyen kiscsajok minden fiatal tanárbácsira rámozdulnak.
2019. ápr. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!