Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes lettem a 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a 16 éves tanítványomba. Mit tegyek? (25F)

Figyelt kérdés

Közgáz msc-re járok, és részmunkaidős óraadó vagyok egy közgazdasági szakgimnáziumban.

Van egy lány, akivel nagyon meg van a kémia, forr a levegő köztünk. Mindig amikor odaad egy papírt, vagy bármit, akkor végigsimítjuk egymás kezét. Többször adott már puszit ürügyekkel, ekkor 2-3 másodbercig is ott tartotta a száját az arcomon. Nagyon angyali arca van, főleg amikor befonja a haját. Kerek pofija van és szép teste. Nem fétisem a fiatal lányok, eddig 3 év volt a legdurvább korkülönbség, de ő nagyon megfogott.

Tőbbször ír messengeren, mindenemet lájkolja facebookon, instagramon. Állandóan néz, mosolyog rám.

Tudom, hogy ez nagyon etikátlan, de nem tudom meddig bírom ezt még.



2019. ápr. 28. 22:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%

És mibe vagy szerelmes? Leírás alapján csak kanos vagy és ráizgultál a csinos kis pofira, meg formás testre.

A "minden lájkolás" jelent egy bizonyos értelmiségi szintet... Az ilyen kislányok minden fiúval ezt csinálják. Egymás között meg megy a duma, hogy ki tudja elcsábítani a tanárbácsit.

Ott kell hagyni a sulit, vagy letörlöd ismerősként a kislányt. Nem is értem milyen az a szitu, amikor puszit ad neked. Erről jó lenne gyorsan leállni, mert a kollégák és a szülők is ki fognak akadni.

2019. ápr. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
48%
Ja, amúgy amikor a mi sulinkban voltak ilyen esetek a kiscsaj mindig jól pofára ejtette a tanárkát. Azt hiszed egy (ilyen krvás típusú) 16 éves tényleg leáll 1 faszinál? Amikor hemzsegnek körülötte a fiatal srácok. De kis aranyos vagy. Ja, nem. Te csak egy egotuning vagy neki, elárulom. Azért megy, hogy "megszerezzen" és legyen mivel dicsekedni a csajsziknak. Mert ő már hú de nagy nő. Ja, nem.
2019. ápr. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%

Eleve nem szabadott volna hagynod, hogy eddig fajuljon a dolog, már az első érintésnél, puszinál le kellett volna állítanod a kis csajt.


Több gond is van ezzel a felállással. Egyrészt a tanár-diák kapcsolat miatt etikátlan és elfogadhatatlan, még egyetemi oktató és hallgató között is az lenne, hasonlóan főnök-beosztott között, stb. Másrészt ha el is tekintenénk a tanár-diák kapcsolattól, hatalmas ez a korkülönbség. Egy 16 éves lány még jóformán gyerek, te meg már egy dolgozó, felnőtt ember vagy. Ekkora korkülönbség két felnőtt között (pl. 30 vs 40) még beleférhet, talán működhet, de ilyen fiatal korban aligha.

2019. ápr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
87%

"ha kitudódik, hogy diákkal kavartál, amiért képesek az emberek még jobban megkövezni, mint egy gyilkosságért." - khmmm... anno boldogult középiskolás koromban 3 tanár-diák kavarást láttam... (2 férfi tanár és diáklány, egy tanárnő és diák). És hát mindháromból házasság lett a következő években... és hát Macront is csak megválasztották elnöknek a franciák, pedig az ex tanárnője a felesége, és 15 évesen kezdődött a kapcsolatuk... amiről te írsz, az tipikus példája az idefajzott ámerikás agybajnak...

Kérdező,döntsd el, mi számodra a fontosabb, tanítsd tovább, de akkor hanyagold a viszonyt amíg tanítod, vagy add le az osztályt, és jöjjetek össze nyugodtan. ha akartok.

2019. ápr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
14-es: azért a franciák egymással klasszisokkal toleránsabbak, mint mi magyarok, azt se felejtsd el. Hiába egy európai ország, nem lehet egy lapon említeni az átlag magyart az átlag franciával.
2019. ápr. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Én 16 évesen a majdnem 30 éves tanàromba szerettem bele. Te ràadàsul még fiatalabb is vagy, ha màsok lennének a körülmények, senki nem talàlna benne kivetnivalót, én is érett gondolkodàsú voltam. Viszont nàlunk evidens volt, h munkahelyet vàlt, h ne legyen a tanàrom. Végül 2 év utàn szakítottam, de ismerek olyat, ahol a gimnázistaként megszeretett lànyt ballagàs utàn 1-2 évvel feleségül vette a ( volt) tanàra. Tehàt tévednek, akik csak azt làtjàk, h " kanos", h kihasznàlnà..lehet igenis tiszta a vonzalom és komoly a szàndék.
2019. ápr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
80%

Párom 25 én 17 voltam mikor összejöttünk, azóta is tart, én most vagyok 21 :)

Nem biztos, hogy ribi a csaj, de sajna nagy rá az esély :|

Ha úgy látod rajta, hogy nem érett gondolkodású, szerintem mindenképpen hanyagold, mert ebből csak is rosszul jöhetsz ki, ha bármibe is belemész vele

N

2019. máj. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta? 😊 😊
2020. ápr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

véletlenül emeltem ki, mindenki fantáziájára bízom, hogy mi lett a sztori vége :D

amúgy már rég nem tanítok nyugi :D

2020. ápr. 20. 17:49
 20/21 anonim ***** válasza:
21%

Ha kitudódik, fegyelmivel kirúgnak. Ha a szülő kemény, mehetsz bíróság elé. Tanár-diák viszony. Nincs 18 éves. Visszaélsz a kiszolgáltatott, függő helyzetével.

Ez nagy gáz.

A leírásból ( ha nem kamu, vagy nem szerepjáték), akkor te sem lehetsz egy érett férfi. Ilyen kérdést érett férfi nem tesz fel azzal, hogy "összér a kezünk", "meg több másodperces puszit ad". Ez infantilizmus, és leginkább egy kamaszlány meséjére hajaz, aki ráadásul nem egy sziporka.

2020. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!