Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A magabizosság ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magabizosság ismerkedéskor a külsőből ered?

Figyelt kérdés

Minél jobb a külseje valakinek annál magabiztosabb?


Csak mert sokszor mondták már hgy legyek magabiztosabb.

De hogyan? Amikor körülnézek mindig azt látom hogy csak a jóképű srácok magabiztosak.


2019. máj. 5. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem. Pont fordítva. Attól, hogy valaki változtat a mentalitásán, dolgozik az önbecsülésén ezerszer jobban fog kinézni. Az, hogy valaki jó pasinak gondol-e 50% külső és 50% belülről sugárzó dolog. Aki magabiztos az jobban néz ki, ennyi.
2019. máj. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A szépség relatív csak megkell mutatod
2019. máj. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Inkább a tapasztalatból, meg a korábbi sikerélményekből. Nagyon kevés ember néz ki jól, mégse mondhatjuk, hogy az emberek túlnyomó része sikertelen lenne ebben.
2019. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nagyon nem. A saját gondolkodásmódodból ered. Csak és kizárólag. Ha elhiteted magaddal, hogy nagy az önbizalmad, mindent úgy teszel, mint a magabiztos emberek, akkor...


Az kezdetben nyilván hazugság lesz. Te sem érzed önmagadnak a viselkedést, kényelmetlen is. Mások is levágják, hogy kamuzol... nagyképűnek tűnhetsz.


De ha kitartóan folytatod, akkor egy idő után valóban tényleg nagyobb lesz az önbizalmad, és ezt mások is észre fogják majd venni.


Ezt nem én mondom, hanem több pszichológiás-önfejlesztő-testbeszédes könyvben is olvastam.


Gyorskeresés után egy cikk:

[link]


Szóval én azt javaslom, hogy ha több önbizalmat akarsz, akkor tanuld meg a hozzá tartozó testbeszédet, és hazudd addig, amíg önmagaddá nem válik (Allan Pease könyvek)!


A jó kinézet, meg egészséges test és önkép is jó, fontos dolgok, de az önbizalom szempontjából másodlagos. Ismerkedéshez viszont ajánlatos fejlődni ebben is.


Igazándiból rajzold meg, és alakítsd ki azt az embert, akinek a bőrében jól éreznéd magad (és tényleg elérhető, mégha kis plasztika is kellene hozzá). Tényleg fogj egy ceruzát-lapot, és csináld! Írd fel a tulajdonságait is.

Aztán holnaptól kezdj olyanná válni, mint az ideálid! Csináld azt, amit ő tenne! Mert ez te vagy! Ez önmagad!


Hát ne félj megvalósítani!

2019. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Fruzs33 ***** válasza:

A szépség belülről fakad.

Viszont! Ha hölgyneműnek csak egyszer mondják azt,hogy külsőleg csúnya,már többet nem hiszi el,hogy szép,mert le lett építve az önbizalma.Szerintem ez fiúkra,férfiakra is igaz.

Elkövetik sokan azt a hibát,hogy külső,és első benyomásból ítélkeznek,véleményt formálnak.Ameddig nem ismerjük a másikat,addig nem érdemes.

2019. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van rá hatása, nem kicsi. Na meg a korábbi tapasztalatok. Ezért nem érnek semmit a sorozatban földbe döngölt férfiaknak szóló tanácsok, hogy változtasson a gondolkodásán, és növesszen önbizalmat.
2019. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6


Pont ez van az én esetemben is. Nem arról van szó szerintem, hogy fontos, hogy sokat dicsérjék a külsődet, de az viszont fontos, hogy ne érje kritika az anya természet adta külsődet mert az egyenlő az önbizalom legyilkolásával.


Én sem tudok kimászni a tini korban ért piszkálások okozta depresszióból, önbizalomhiányból. Pedig lassan már 15 éve annak.

2019. máj. 5. 15:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha magadraveszed, akkor már hiszel nekik. Ezért nem szabad magadra venni. Elég ha magadnak hiszel, meg azért néhány krotikát érdemes megfogadni ismerősöktől. Főleg ha többször hallod ugyanazt.
2019. máj. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8


Nehéz nem magadra venni amikor többször elmondják ugyanazt.

Gyakran azt kívántam bárcsak teljesen érzeketlen lennék.

2019. máj. 6. 10:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát igen. Az magabiztosság az nehéz 😃
2019. máj. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!