Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Friendzone-olt a pasi ezekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friendzone-olt a pasi ezekkel a kijelentésekkel?

Figyelt kérdés

Elég jóban vagyunk, de ő hagyon sok csajnak tetszik, egy másik lány közben nagyon rányomult, és most azzal mászkál egy csomót.

Nekem meg ilyeneket írogat, hogy "benned megbízom","rád lehet számítani","te úgy fogadsz el,ahogy vagyok, nem akarsz kihasználni"...Sok bizalmas infót elmond nekem, de úgy érzem mintha csak barátként tekintene rám. Régebben sokat szemezett velem, meg úgy tűnt,mintha érdekelném úgy is, de most inkább barátinak tűnik.

Hogy tudnék ezen változtatni?

Az a baj, h nagyon megharagudtam rá, amiért a másik lánnyal többet foglalkozik, de ezt nem mondtam el neki, nem érti, hogy miért távolodtam el tőle. De ugye, hogy muszáj egy kis távolságot tartanom, hogy ne friendzone-oljon, hanem inkább nőként tekintsen rám?


2019. máj. 14. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Ilyen felállásban nincs friendzone. Férfiaknál a barátság bármikor átmehet szerelembe. Persze ha a helyi Casanovára hajtasz te is, akkor nincs sok esély rá, hogy pont te legyél a kiválasztott.
2019. máj. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"De ugye, hogy muszáj egy kis távolságot tartanom, hogy ne friendzone-oljon, hanem inkább nőként tekintsen rám?"


Nem. Ha akarna tőled valamit, akkor tudnál róla. Nyilvánvalóan nem akar. Fogadd el, lépj tovább, lesz akivel kölcsönös lesz az érdeklődés.

2019. máj. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kellesz neki úgyhogy lepj tovább.
2019. máj. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kousei válasza:
Nekem volna egy olyan ötletem, hogy kezdj el te is beszélgetni más fiúkkal és ő ezt lássa meg, ha nincs rá reakció akkor elfelejtheted.Van még egy, ez egy kicsit rizikosabb de menyetek el kettesbe valahova (szerintem nem fog vissza utasítani) leginkább sétálni vagy valami olyan helyre ami nem az hogy ültők egymással szembe és kínos csend, hanem legyen valami izgi is benne pl biliárdozni vagy csocsó vagy akármi amit szeretsz csinálni itt tudtok beszélni egy mással és majd le tudod szürni hogy akaré téged vagy nem, ilyen például ha csak rád figyel, egymáshoz értek vagy nem úgy viselkedik mint máskor. Amúgy fiú vagyok szóval gondolom nálunk fiúknál így mennek a dolgok
2020. febr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!