Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedésnél mennyi idő után szokás randizni?

Figyelt kérdés
Még nem hívott el, pedig már több, mint egy hete beszélgetünk, attól félek, hogy nem is érdeklem, vagy mással is ezt csinálja. 21L

2019. máj. 16. 00:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát függ attól is hogy milyen távol vagytok mert pl 8000-9000 km akkor legyen az min 1-2 hónap ha csak max 100 km akkor lehet 1-2 hét is
2019. máj. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Öhm... Ha esetleg te hívnád el? A személyid szerint felnőtt vagy. Szavazhatsz, vehetsz alkoholt és hasonlók. Egy mondat leírása neten nem olyan nehéz, hidd el.
2019. máj. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 hét környékén szoktam. Az nem túl gyors, de nem is várok hónapokig, hogy kiderüljön, hogy van e személyesen is kémia, vagy valamelyik fél részéről szemtől szemben már nem megy
2019. máj. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát igen a lehetőségek és a távolság a nem mindegy. Ha mondjuk a városban van vagy pár tíz km-re akkor attól függően mennyire vagyok tele melóval és teendőkkel a pár naptól az 1-2 hétig terjedhet az idő, ha messzebb akkor nyilván több is lehet. De ha meg tele vagyok dologgal azt meg úgy is tudja a csaj a beszélgetésekből így nem parázik így rá mint te. :) 29/F
2019. máj. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha napi szintű levélváltás van, és nem egy-két mondat, hanem tényleg tartalmas, hosszú levelek, akkor max. 1 hét. Minek tovább húzni? Ha szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor találkozzatok, aztán úgyis minden a személyes találkozásnál dől el.


F

2019. máj. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1-2-3 nap után, ha intenzív beszélgetés zajlott (nem csak napi pár üzenetváltás). Ezt látom mindenhol, hogy ez az átlagos.
2019. máj. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Beszélgetés tartalmától függően, ha folytonos az üzenetváltás, jól elbeszélgetünk akkor max a 3. napon már felhozom a találkozót.

Nemigazán érdemes tovább várni, mert úgyis minden a személyes találkozásnál dől el.

Jártam már úgy, hogy nagyon jól elchateltem egy lánnyal, találkozónál meg mégsem jöttem be neki... Szerencsére hamar kiderült és továbbléphettem. Rosszabb lett volna ha mondjuk már heteket beszélgettünk volna.

2019. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem a párom 20 perc chatelés után hívott el, bizalmatlanul mentem el, de azóta is együtt vagyunk. :)
2019. máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amennyinél úgy érzik a felek :) van akivel x hónapot leveleztem nem lett belőle semmi, mással 3 órát sem kommunikáltam és jól sikerült találkozó lett belőle :)

A netes ismerkedésnél általános szabály: nem érdemes túl sokáig húzni/halasztani a személyes találkozót - elvégre a neten akarsz valamit vagy személyesen?

Nőként persze más - tegyél finom célzást, hogy szívesen megismernéd/kíváncsi lennél rá személyesen is. Ha veszi a lapot akkor jó, beszéljétek meg a holt/mikort, ha nem veszi a lapot akkor hagyd a p*ba, kamus nethuszár, hülyítse tovább a másik 20 nőt akivel levelezik még.

2019. júl. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!