Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kamuzik, ha ilyeneket mond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamuzik, ha ilyeneket mond?

Figyelt kérdés
Rangizgatok egy férfival pár hónapja. Komolynak és értelmesnek tűnt elsőre is, a kémia megvolt a kezdetektől, teljesen beleestem. Sok mindenről beszéltünk már, amik a távlati terveink. Például, hogy később mindketten szeretnénk majd házasodni és gyereket vállalni. Nem kell ezeket elsietni, de jobb tisztázni. Pár napja keresett, de nem ért el fél napig(nem volt nálam a telefonom). Utána mikor elért, akkor mondta, hogy nagyon megijedt, hogy valami bajom esett. És akkor mi lenne vele, ha elvesztené a leendő gyerekei anyját. Ez nekem nagyon kamu szöveg, tipikusan nőcsábász pasik nyomulnak ilyennel. Emiatt elbizonytalanodtam. Annak örültem, hogy egyeznek a terveink, de szédíteni nem kell.
2019. máj. 16. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Tett hozzá mosolygós emojit? Csak mert poénkodva én is mondanék ilyet attól még nem kell pánikolni :D 29/F
2019. máj. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Csak egy poén volt.Ennyitől még nem válik senki egy kamuzôs,hazug szarhâzivá.
2019. máj. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Pár hónapja randizgattok, megértitek egymást, kémia megvan, bejöttök egymásnak akkor miért még csak randizgattok? Miért nem jártok? Pár hónap elég hosszú idő eldönteni kell e vagy nem.

Mert ha ő a csajának tart akkor miért ne mondhatna ilyet poénból? Vagy akár komolyan. Csajozós szöveget annak mondunk akit fel akarunk szedni. Aki már megvan azzal esetleg poénkodunk, viccelődünk.

2019. máj. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ilyesmi poénokat eleresztek néha én is, szerintem ez a flörtölés része, ami szerintem nem csak az ismerkedés kezdetén, hanem az egész párkapcsolatban fontos dolog, kevésbé fásulunk bele, ha vannak ilyen apróságok.
2019. máj. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónap? Annyi idő alatt miért nem vagytok már együtt?

Senki nem fogja megmondani, nem ismerjük. Vannak olyan idióták is, aik már az első órában benyögnek ilyen jellegű, erőltetett poénokat.

2019. máj. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!