Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit akarhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat?

Figyelt kérdés
Van egy kollágám, nagyon magabiztos, laza. Az én közelemben viszont sokszor zavarban van. Szeret a társaságomban lenni, odafigyel rám, mindent megjegyez velem kapcsolatban, ha bármi bajom van mindenáron segíteni akar, ha véletlen megbánt mindent megtesz, h kiengeszteljen. Egy ilyen eset után el is hívott találkozni munka után, de nem mentem bele. Nagyon sok lánynak bejön és azokkal is elvan,de azokkal sokkal lazábban eldumál és nem is flörtöl velük. Mostanában ha engem meglát vagy mélyen a szemembenéz, vagy rámmosolyog, vagy simán csak elmegy mellettem, de nem tud mondani semmit. Régebben szinte mindig beszólt valamit így lazán. Most viszont sokkal jobban zavarban van, mint korábban.
2019. máj. 17. 18:22
 1/4 lilla64 ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki.
2019. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bejössz neki, a hormonjait is beindítod-ennyi.
2019. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem meg csak flörtöl, szórakozik, unatkozik.
2019. máj. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, h szórakozik, mert akkor nem jönne ennyire zavarba. Más lányokkal nem jön zavarba csak velem.
2019. máj. 17. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!