Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miert baj ha egyszerre 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miert baj ha egyszerre 3 fiuval kavarok? 24/L

Figyelt kérdés

Egyedulallo vagyok, azt csinalok amit akarok. A ferfiak is szinglik akikkel talalkozgatok.


Van egy fiu akit ez zavar, es allandoan az en eletemmel foglalkozik, nem tudom miert figyel engem allandoan.

Ennek mi lehet az oka?


2019. máj. 19. 21:23
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem baj, felőlem akár egyszerre is megrakathatod velük magad.
2019. máj. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
75%
Ha ennyire magányos vagy akkor társat keress magad mellé ne ilyen laza kapcsolatokat. Ha neked 3 férfi sem elég és úgy is magányos vagy akkor szerinted ez így rendben van? Teljesen jogos a fiú kiakadása, mert gondolom fontos vagy neki és többet akar tőled, csak te elfelejtetted tisztázni a dolgokat.
2019. máj. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

"A figyelos srac csak egy haverom, nem randizgatok vele."


Felnyitom a szemed. Rosszul gondolod. Ő többet érez irántad, mint szimpla haver. Nem úgy tekint rád.

2019. máj. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
79%
Ő csak egy haver, nem kell foglalkoznod vele. Ha akar valamit, mondja.
2019. máj. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
48%
simán csak deviáns vagy ,esetleg még személyiség zavaros is.
2019. máj. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
ugyanezt csinálom, 3 van de minddel más jó, kedvelem őket de az egyiknek béna az értékrendje, másik inkább szexet akar, harmadik meg komoylan gondolná de én nem nagyon és ő zaklat ezzel, szerintem zárjuk le..:D
2019. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem volt köztetek semmi akkor az beteges ha a semmiért féltékeny. Te nem vagy gyerek el tudod dönteni hogy kivel akarsz lenni ő nem mondhatja meg neked hogy kivel kufircolhatsz kivel találkozhatsz. Még akkor sem ha ő többet érez mint te.
2019. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
69%
Gusztustalan vagy 😦😟
2019. máj. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
78%
Jó nagy r_banc vagy. AZa ilyet szeretet k_rvának hivják.
2019. máj. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 Fruzs33 ***** válasza:

Úgy látom itt elég sokan elítélnek,mert tartasz 3 pasit magadnak.Volt egy barátnőm,akinek egyidőben kétszer ennyi volt.

Szeretőnek tartotta őket.

Ha neked így a jó,csináld.Szard le ezeket a kommenteléseket.Én nem ítéllek el.

Vagy jóra akar inteni haveri szinten,hogy szerinte ez nem jó,vagy tényleg többet érez,persze nem 100%,ha jeleket nem mutatott.(vagy csak te nem figyeltél rá)

2019. máj. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!