Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miert baj ha egyszerre 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miert baj ha egyszerre 3 fiuval kavarok? 24/L

Figyelt kérdés

Egyedulallo vagyok, azt csinalok amit akarok. A ferfiak is szinglik akikkel talalkozgatok.


Van egy fiu akit ez zavar, es allandoan az en eletemmel foglalkozik, nem tudom miert figyel engem allandoan.

Ennek mi lehet az oka?


2019. máj. 19. 21:23
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
52%
Én csak azért itélem el, mert az ilyen a párját is megfogja majd csalni mivel szeretetk_rváról beszélünk.Ő maga mondta.
2019. máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Mar elnezest kerek toled, de attol hogy most egy olyan szakasz van az eletemben amikor maganyos vagyok es ki vagyok ehezve a szeretetre, az nem jelenti azt, hogy en majd a paromat is csalni fogom. Ha tudnad hany no csinalja ezt... Sot, meg rosszabbakat is.


Lekurv.zol, holott semmit nem tudsz az eletemrol, honnan tudod nekem hany ferfi volt az eletemben? Lehet ez a 3 lesz egesz eletemben csak. Nem lehet elitelni embereket anelkul hogy nem is ismered az eletet se a tortenetet.

2019. máj. 22. 18:20
 33/38 A kérdező kommentje:

Azokat nem hivod k...aknak akik csak 1 szombati ejjel buliban megd....jak magukat 3 ferfival? Gondolkozz.


Meg azok akik hetente cserelgetik a ferfiakat mint az alsonemujuket?


Vagy azok akik 1 nap lefekszenek 1-2 ferfival, aztan a kovetkezo napokon ujabbakkal csinaljak?


Ezek meg rosszabbak mint amikor egyszerre valaki tobb ferfit tart... Csak mas csomagolasban.


Es tudod miert rosszabbak? Azert mert ezek egyszeri alkalomra hasznaljak a masik embert, aztan eldobjak mint egy hasznalati targyat.



Es lehet ti is ilyenek vagytok?

2019. máj. 22. 18:31
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

A szeretet k_rva azt jelenti a pszichológiában, hogy nincs semmilyen önbizalmad és azzal próbálod konpenzálni, hogy mindenki alá odafekszel.


Nem vagyok ilyen csak voltam, de tanultam egy kis önismeretet.

2019. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Ha megváltozol azzal csak jót teszel magadnak.
2019. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen igazad van, ezt en is tudom. Sokat tudok en is a pszichologiarol.
2019. máj. 22. 20:30
 37/38 anonim ***** válasza:
Na az a lényeg.
2019. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
10%
Akkor is gusztustalan vagy :D
2019. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!