Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kellene tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki 17 éves. Sokszor beszélgetünk órákat SMS ben. Elobe is találkozunk, de akkor alig szólunk egymáshoz. Már szerelmet vallottam neki, mondta h én is teszek neki. Viszont mikor társaságba vagyunk mindig más fiukkal lóg. Eddig kb. 5-6 szőr mentünk ki többekkel szórakozni. Ő meg mindig masokkal van elfoglalva. Most nme tudom hogy csak játszik velem, vagy tényleg erdeklem. Nagyon rámenős voltam? És egyre furább azok az alkalmak amikor eggyutt vagyunk. Régebben nagyon jól kijottunk. Mióta meg tesztünk egymásnak, minden más lett. Más fiúk vicceire hal meg a nevetéstől, az enyémet meg észre se veszi. 25/F

2019. máj. 20. 07:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és, azt mondja hogy ezek a fiúk, csak barátai, de mégis jobban szórakozik velük mint velem. Hadjam ott?
2019. máj. 20. 07:38
 2/14 anonim ***** válasza:

Lehet hogy mivel kimondtad hogy szereted megijedt.

De ezeregy oka lehet hogy miert lett ilyen.

Lehet nem tudja meg ugy elengedni magat melletted,mig a baratai koreben igen.

Tole kene megkerdezni hogy mi jatszodik le benne :)

2019. máj. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jó. Ez már még történt. Azt mondja fél az ujtol. De én úgy veszem észre, hogy csak játszadozik. Olyan fiúkkal beszélget könnyedén akivel még soha nem beszélt. Vagy ritkán.
2019. máj. 20. 07:54
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Minek dobálózol azzal, hogy szerelmes vagy, közben nem is ismered? 17 évesen még iskolás és nagyon gyerekes (a leírásodból ez jön le) te meg jó esetben a karriered építésével vagy elfoglalva, és túlestél legalább egy komoly kapcsolaton (pár éves kapcsolaton). Nekem semmi ellenvetésem a korkülönbségre, párom s köztem is van 5 év. De az élethelyzetetek és a tapasztalataitok nagyon különböznek. Míg én 17-8 évesen is tudtam újat mondani a 22 éves páromnak (mert más életem volt mint neki, másképp bántak velem otthon és más nehézségeim és felelősségeim voltak ,mint neki) addig egyesek összejönnek 17 éves lányokkal mert könnyű velük összejönni és nem tanulnak tőlük semmit. Tedd a kezed a szívedre és mondd hogy te komoly kapcsolatot akarsz. Őszintén.
2019. máj. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Ebben igazad van, hogy nm kellett volna mondani. De már úgy 5 éve ismerem. Eddig nm volt semmi baj vele. Nekem mindig is baj volt a kapcsolatokkal. De szerintem már javultam sokat. Kösz a tanácsot.
2019. máj. 20. 08:07
 6/14 anonim ***** válasza:
Külsőre tetszel neki, de belsőre nem. Ezért beszélget másokkal, mert veled nem tud, velük jobban érzi magát.
2019. máj. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
"Hadjam ott?" Hadjad!
2019. máj. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Oké, de eddig velem is szuperül érezte magát. És érzem én is hogy kezdek hülyén viselkedni mostanában mellette mert nm érzem h tetszenék neki. Zavarban vagyok, nincs mit mondjunk egymásnak. Pedig nagyon aranyos csaj.
2019. máj. 20. 08:34
 9/14 anonim ***** válasza:
Hááát, ezek alapján én azt mondom, hagyd, nem vesz komolyan, csak ha olyanja van eldumál veled mint unalomúzóvel, de ennyi.
2019. máj. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Rockarc ***** válasza:
100%

Eloalltal egy vallomassal, o meg akart mondani valamit, amivel nem sert meg. Ez volt a "te is nekem". Valojaban egyaltalan nem akar veled kapcsolatot, de az o szintjen ezt nem tudta kozolni veled, vagy a szemedbe mondani.


Ranyomultal egy nalad nagysagrenddel fiatalabb lanyra. Azt se tudta, hogyan ugorjon felre. Nem tudom mit vartal.


43F

2019. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!