Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Munkahelyemen van egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyemen van egy lány, mindig furán néz, vajon miért?

Figyelt kérdés
Amikor szembejön velem, mindig hosszan a szemembe néz, kicsit fura, nem mosolyog, inkább mintha méregetne. Lányok, tipp, hogy miért csinálja ezt?

2019. máj. 20. 12:18
1 2
 1/18 lilla64 ***** válasza:
100%
Ennek sokféle jelentősége lehet.Az is lehet,hogy valamiért neheztel rád,vagy valamire figyelmeztetni akar.Az lesz a legtisztább ha megkérdezed.
2019. máj. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha bizonytalan vagy és többször találkozol vele, akkor annyit tehetsz, hogy figyeld meg, hogy szemezik-e veled még...

Ha igen, akkor lépj felé, nem veszitesz semmit, max elutasít

2019. máj. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy nem ismerjük egymást, csak látásból, nem dolgozunk együtt
2019. máj. 20. 12:24
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz rá alkalom próbálj vele beszélgetést kezdeményezni, lehet azt várja.
2019. máj. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

Ez elég indok hogy megszólítsam. Aztán majd kiderül...

Volt már olyan, hogy azért nézett valaki, mert bejöttem neki, volt már, hogy csak úgy...

2019. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%
Azért van a szeme. A monitort is hosszan nézem, mégse vagyok belé szerelmes.
2019. máj. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
#3 nembaj, lehet arra várja, hogy lépj felé. Ne húzd az időt! Írj, hogy sikerült!
2019. máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%

Mindig minden a fejben dől el... te amit gondolsz kivetítesz a külvilágba, ami vagy igaz, vagy nem. Hány és hány félreértés származik csupán abból, hogy a saját hiedelmeinket ismerjük és az által gondolkodunk amit mi tapasztaltunk...


Tehát 2 dolog lehet, a lány csak bámul mert lehet, hogy tetszel neki VAGY a lány nem bámul csak te szeretnéd, hogy bámulna, mert tetszik neked. Én az utóbbira tippelnék, ugyanis fordított esetben észre sem vennéd. ;) Hajrá, szólítsd meg.

2019. máj. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy bejössz neki. Engem is szoktak furán nézni de nem jönnek oda hozzám .Vagy arra vár hogy te lépj. Vannak ilyennők nemnyomulnak az adott pasira hanem kelletik magukat. Sztem félig nyert ügyevan mert felfigyeltél rá meg a fejedben jár foglalkoztat.
2019. máj. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Szia.Nem lehet hogy te érzel valamit a lány iránt? Ha nem így lenne, akkor nem érdekelne ennyire az egész hogy bárkitől is kérdezz erről. Szerintem a lányt érdekled és csak arra vár hogy lépj!
2019. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!