Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Munkahelyemen van egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyemen van egy lány, mindig furán néz, vajon miért?

Figyelt kérdés
Amikor szembejön velem, mindig hosszan a szemembe néz, kicsit fura, nem mosolyog, inkább mintha méregetne. Lányok, tipp, hogy miért csinálja ezt?

2019. máj. 20. 12:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne kelljen már lánynak lépnie... Ő már elkezdte szemezni...
2019. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
35%

Velem is ez a helyzet.Felfigyeltem egy lányra aki nem akarja felvenni velem a szemkontaktust,csak méreget.Ebből kifolyólag nem is lépek.Amúgy is lassan véget ér a küldetésem,és nem is találkozunk majd...

Úgyhogy kérdező:Ha továbbra is ezt csinálja ,nyugodtan kérdezd meg ha tőle h miért csinálja ezt.Ha nem,akkor haladj tovább,lépj túl.

2019. máj. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Előző! Jól kib*sztál most vele akkor, hogy nem léptél. :) Gratulálok, így tovább! :) Ez a nyerő hozzáállás! Nehogy megszólítsd már! Ne add meg neki azt az örömöt!
2019. máj. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szintén hasonló helyzetben vagyok, annyi különbséggel hogy én vagyok a lány.(nyilván nem az a lány akiről szó van) Azt várom hogy lépjen! Erről az oldalról is elég nehéz. Ha nem lépsz ő tovább fog lépni, ahogy én is ezt teszem majd...
2019. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
47%

Sajnos ez a baj a mostani elkényelmesedett nyugati férfiakkal, hogy egyszerűen nem lépnek, csak úgy elvannak mint a befőtt álmodoznak, le vannak lassulva. És akkor csodálkoznak, hogy összejön az ember egy külföldivel aki legalább meg mer szólítani vagy rám mer köszönni...


Hány kapcsolat nem jön/jött a félelem miatt össze...


Nekem is volt olyan, mosolyogtam, szemeztem a pasival már éppen hogy nem integettem, hogy szólítson már meg végre, de sehol semmi... utólag tudtam meg mástól, hogy hónapok óta szerelmes volt belém, de nem lépett. Barátnőimtől is rengeteg ilyen esetet hallok.

2019. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
14-es, hogy próbálod elérni, hogy léőjen a srác?
2019. máj. 21. 14:06
 17/18 anonim ***** válasza:
Igyekszem a közelében lenni. Ürügyet keresek hogy beszéljünk pár szót. Ha találkozunk nézek rá, de nem túl feltűnően. Az a lány vagyok aki szereti ha meghódítják. Többet nem fogok tenni az ügy érdekében. Léptem már párszor. Eléggé büszke vagyok az a helyzet. Ha nem tesz semmit már nem tudok ezzel foglalkozni... : (
2019. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Biztos csinos lány lehet, ha ennyire érdekel az hogy hogy néz rád! Bárhogyan is néz, szerintem inkább azért mert tetszel neki. 😊
2019. máj. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!